Coach’un 2016 Sonbahar 2016 Pist Şovundan gelen tüm çantalara göz atın ve şimdi en iyi parçalardan birkaçını

, kemerinin altında birkaç mevsim olduğu için alışveriş yapın, Stuart Vevers’in eğitmeni bir kaldırma şekli aldı. Tasarımcı İngiltere’den olmasına rağmen, Amerikan Batı’ya olan ilgisi ve estetik göstergeleri açıktır ve Koç’un 2016 Sonbahar Çantaları, doğrulamak için yeterli çalışma, süet ve toka detaylarına sahiptir.

Bu estetik seçenekler, moda dünyasında ideal olan 70’lerin tarzı saplantılarla iyi bir şekilde, Vevers’in Tans, hardal sarıları ve Burgundys ile dolu sonbahar kombinasyonu. Ayrıntılar ve kombinasyon, yeni çantaların ve tutma şekillerinin, 2016 öncesi 2016 öncesi için çıkış yapan haydut satchel’e ek olarak markanın önde gelen eyer çantalarına katıldığı markanın çantalarına uzanıyor.

Rogue’u çıkış yaparken sevdik ve o zamandan beri ellerimizi almayı bekliyorduk ve sonbahar 2016 pistinde bazı yeni versiyonların tanıtılmasıyla zamanımız geldi. Eğitmen, Coach.com aracılığıyla anında satış yapmak için beş kısıtlı baskı rogue kullanıyor, hepsi 795 $ ‘lık fiyatla ve sevimli yamalarla süslenmiş. Yine de hızlı davranmanız gerekecek – Coach, çantaların “çok sınırlı bir süre” için sunulacağını söylüyor.

Aynı şekilde, Coach.com aracılığıyla Coach.com aracılığıyla antrenörün hazır giyim, aksesuarlar, çantalar ve ayakkabılardan oluşan ilk pist koleksiyonu olan Mağaza Eğitmeni 1941 Bahar 2016.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts