Ne uyuyor: Saint Laurent Croc-Wombossed Monogramme Çantaya Alın

Şimdiye kadar, birçoğunuz kendimi bu Saint Laurent monogramme çantasına tedavi etmeme neden olan uzun çabayı okudunuz. Söz verdiğim gibi, çantamı birçok kez kullandım çünkü sonunda size neyin uyduğuna doğru bir bakış sunmaya geldi. Spoiler uyarısı: Çok fazla şey taşıyorum – ofiste herkes size yürüyen bir Duane Reade olduğumu söyleyecek.

Boyutlar: 9.4 ″ W x 5.7 ″ H x 2.1 ″ D
Tutma Uzunluğu: 18.7 ″

– Yliana Yepez iPhone/Card Case (daha küçük çantalarımı kullanırken çantam gibi kullanıyorum)
– Chapstick
– Mophie pil çantası ile iPhone 5s çalıştırın
– Kişisel iPhone 6
– Tiffany & Co. güneş gözlüğü
– Kate Spade Kart Kılıfı
– Araba Anahtarları ve Aldo Anahtarlık
– Çalışma anahtarları
– Chanel Mirror
– El dezenfektanı
– Chanel Rouge Coco Mademoiselle Ruj
– Clinique tombul çubuk dudak renk balsamı en büyük üzüm
– Lifesavers
– L’Occitane El Kremi
– Kulaklık

Şahsen, dışarıdan dolu görünen çantalardan nefret ediyorum. Çantama 15 öğeyi taktıktan sonra bile, sadece ona bir göz atmaktan dolu olduğunu asla bilemezsiniz. Yine de, çantam aşırı doldurulmadı ve ihtiyaç duyduğumda bir şeyler içeri ve dışarı çıkarmak kolay. Kısa bir süre içinde bu çantayı yaşadım, işe aldım, Poconos’ta bir kaçamak, Atlantic City’de gece, aile partileri ve alışveriş ve hiç şikayet etme ihtiyacı hissetmedim işlevselliği veya boyutu. Herhangi bir zamanda ihtiyacım olan her şeye uyuyor ve bir çanta satın aldığınızda, en önemli şey bu değil mi?

Bu çanta artık tam bu versiyonda mevcut değil, ancak aynı boyutu Altın Kabpossed Python’da 2.290 $ karşılığında alabilirsiniz veya her ikisi de mytheresa.com aracılığıyla 2.190 $ ‘lık Tan Süet alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts