Resort 2019 için Valentino, son birkaç yıldır çantalarıyla

kesinlikle yeni şeyler deniyor, yeni bir Valentino koleksiyonuna baktığımda, odada benim için bir fil var: sonunda marka olacak Uzun popüler rockstud çantalarından farklı hissettiren bir şey yapmanın bir yolunu bulmak zorundadır. Valentino’nun imza saplamaları hiçbir yere gitmese de – ve onların için hiçbir neden olmasa da, belirli bir imzaya adanmış olmak estetik olarak sınırlayıcı olabilir ve bir süre sonra akıllı para, bir markanın genel olarak sadakatini korurken dallanırken, estetik. Resort 2019 için Valentino bir kez daha tam olarak bunu yapmaya çalışıyor.

Valentino’nun rockstud çantalarının sadece onları ayıran bir imza detayına sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda rockstud serisi, Valentino’nun gündüz çantaları hakkında uzun zamandır başka şeyler kurdu: çoğunlukla orta boyutlar ve çok daha fazla yapılandırılmamış, çok daha katı stillerle Kokteyl veya akşam vesilesiyle ayrılmıştır. Bununla birlikte, bu koleksiyonda, en önemli yeni gün çantası hem taşıma hem de üst yönetme yinelemelerinde süper yapılandırılmıştır ve saplamaları neredeyse tamamen terk eder-iki, bir tane olduğunu doğrulamak için fotoğraf düzenleme yazılımımı yakınlaştırmak zorunda kaldım. Ön kapanma donanımının her ucu.

Bu çantalar Valentino için önemli bir kalkış gibi hissediyor, ancak gündüz için bile her zaman resmi ve kadınsı olan markanın estetik dünyasına hala kolayca uyuyorlar. Ancak yeterince farklı olmayabilecekleri endişeleniyorum – birçok markanın benzer bir şey yapan ve çoktan bir şey yaptığını düşünebilirim. Hem bu çantalara hem de çok daha genel olarak Valentino-esque’ye göz atın.

[Vogue Runway aracılığıyla fotoğraflar]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts