Karl Lagerfeld’in Black Diamond yakası sizi 37.500 $

geri getirecek Krazy Unkle Karl bu haftaya kadar soruyorsunuz? Oh, biliyorsun, olağan. Saçlarını toz haline getirerek, bir Goth Fransız kovboyu gibi giyiniyor, o kadar yüksek olan 37.500 $ yaka tasarlıyorlar. Bekle, son kısım neydi?

Lagerfeld, tereddütlerinin çoğu ile tanınır, ancak belki de en tanımlanabilir olanı, yüksek, sert yakalar için tutkusudur. Gerçekten de, çıkarılabilir yakalar yaklaşık bir yıldır moda çevrelerinde büyük bir aksesuar trend olmuştur, bu yüzden sadece Lagerfeld’in kendi görüntüsünde bir tane serbest bırakması mantıklıdır. Adım hakkında alışılmadık olan şey, onları tasarladığı birçok satırdan birine dahil etmek yerine, Lagerfeld, Net-a-Porter aracılığıyla satılan kendi adıyla tek seferlik ince bir mücevher parçasını serbest bırakmayı seçti.

Yaka, 22’nin biraz üzerinde olan merkezi bir zümrüt ile toplam 40 karata sahip küçük siyah elmas sıralarına sahiptir. “Yakadaki kârın bir çocuk kanseri hayır kurumu olan Clic Sargent’a bağışlanacak. Bu yüzdenin tam olarak ne olacağına dair bir kelime yok, ama çocuklara gideceğinden başka bir kişi hafifçe şok mu? Unkle Karl, çocukların kaosuna özellikle iyi acı çekecek gibi görünmüyor. Yine de kim bilir? Lagerfeld her zaman sıra dışı.

Yaka ile ilgileniyorsanız (veya sadece biraz daha fazla grawk yapmak istiyorsanız), net-a-porter aracılığıyla satın alma hakkında bilgi alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts