Abaco, Python’un bu noktada bankayı

kırmak zorunda olmadığını gösteriyor, eğer son on beş dakikadan çok daha fazla bir çanta aşığı olduysanız, Python için büyük bir işaretlemeye alışkınsınız. Bazı yılan derisi, özellikle Watersnake, normal deriden çok daha fazla olmayan fiyatlarla sahip olabilir, ancak Python normalde büyük paralar komuta eder. Örneğin, derideki bir Chloã paraty ile Python’da aynı boyut arasındaki fark 2000 $ ‘dır.

Yine de bunu Abaco Jamily Python Crossbody tasarımcılarına söylemeyin. Bu çanta büyük bir tasarımcıdan olmayabilir, ancak kullanılan malzemeler sadece iyi egzotik bir çanta yapabilen ad-y etiketleri değil harika bir ipucu. Kicker? Maliyeti 1000 doların üzerinde.

Çanta hepsi Python değil, ama bana sorarsanız, oldukça büyük bir büyüleyici doğal yılan derisi. Taşıma kayışının da önemli Python detayları var ve torbayı böyle taşıyacağım – çapraz gövde kayışını unutun. Siyah ve gri (veya belki de metalik gunmetal?) Renk kombinasyonu olsaydı, bu çantayı çok daha fazla çok isterim, ancak olduğu gibi, beklediğinden daha düşük bir fiyat için biraz lüks. Bloomingdale’den 1025 dolardan geçin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Mutlu 4 Temmuz!Mutlu 4 Temmuz!

Pangse blogunda hepimizden size 4 Temmuz’a sevindim! ABD’nin doğum gününü bugün aileyle kırmızı, beyaz ve mavi olarak kutluyoruz, umarız aileniz ve arkadaşlarla da zamanınızdan zevk alırsınız.