Nancy Gonzalez Timsahı ve Whipsnake Çiçek Taşınması

Eğer neredeyse hiç kimsenin neden Valentino aksesuar estetiğinin ayırt edici özelliği olan karmaşıklığı ve yapıyı çekemeyeceğinin olağanüstü bir örneği varsa, Nancy Gonzalez timsahı ve Whipsnake Floral Tote.

Gerçekten inanmıyorum çünkü bu çantanın kötü olduğunu belirtmiyorum. Aynı şekilde, Valentino çantalarının normalde olduğu aynı yöntemde mükemmel veya özellikle ilham verici değildir. Renklendirmede kötü bir seçenek, çantanın görsel dokusundan birkaçını feda etti ve tasarımcının tüm bunları tercih ettiği yere saygı duyduğum gerçeğe rağmen, oraya geldiğine inanmıyorum.

Gonzalez’in çiçeklerini gruplamak için seçtiği yöntem sadece… lekeli. Ya çok daha fazla varyasyon gerektirirler ya da hepsi tek bir renk olmasını gerektirirler – her iki yöntem de sağladıkları tüm mükemmel yapıyı vurgulayacaktır. Olduğu gibi, fark ettiğiniz tek şey, bir renk bloğunu bir sonrakinden ayıran keskin çizgiler ve incelik kaybolur.

Aynı şekilde, deri yerine çiçeklerin arka planı olarak dokuma bir taşıma kullanma kararına katılmıyorum. Sepetçiliği taklit etmek amacıyla seçilmiş olabilir, ancak bu tür üst düzey süslemeye sahip bir çanta için bile, torbanın çoğu deriden inşa edilmediğinde kafamdaki maliyeti doğrulamak zordur. Birkaç ölümcül kusurun yanı sıra Valentino gibi yapının yanı sıra kimsenin çiçek yapmadığı sağlam bir ipucu. Saks ile 2995 dolara alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts