Valextra Namaste Big Hobo

Hayatımda gerçekten çok daha fazla yoga kullanabilirim. Evden çalışmak kesinlikle şaşırtıcı, bazen inan ya da inanma, moda bloglama stresli olacak! Birçoğunuz namaste kelimesini bilecek, çünkü ‘Hindistan’dan gelen yaygın bir sözlü selamlama veya selamlama. Bireyler buluştuğunda geleneksel bir selamlama ve ayrılıkları üzerine bir selamlama. ”Namaste ile biten yoga sınıfına gittiğim zamanlar bana her zaman sakin bir his getiriyor.

Valextra’nın bize Valextra Namaste Big Hobo ile güzel, ince ve saygılı bir tasarım vermek istediğini varsayıyorum. Ve tasarım tam da bunu yapıyor.

Şık, rafine ve klasik mi arıyorsunuz? Valextra her zaman teslim eder. Bu tasarım hakkında söylenecek çok şey yok, gördüğünüz şey ne elde ettiğiniz. Ama o kadar hoş değil mi? Günlük gördüğümüz birçok çantaya dahil edilen her türlü çan ve ıslık için alışmış olarak büyüyoruz, bu yüzden sadeliği görmek ferahlatıcı. Haftalık aldığımız tüm e -postalarla Timeless Classic hakkında soruyoruz, bu cevap. 1.680 dolara Barneys aracılığıyla alın.

Namaste.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Mutlu 4 Temmuz!Mutlu 4 Temmuz!

Pangse blogunda hepimizden size 4 Temmuz’a sevindim! ABD’nin doğum gününü bugün aileyle kırmızı, beyaz ve mavi olarak kutluyoruz, umarız aileniz ve arkadaşlarla da zamanınızdan zevk alırsınız.