Çanta Savaşları: Eğitmen Rogue Bag – Alexander Wang Rogue Bag

Her moda parçası resmi bir isim almaz, ama çantalar her zaman her zaman yapar. Çantalar, örneğin, balo elbiselerinden çok daha tüketici merkezli olduğundan, bir çantayı adlandırmak, bir tasarımın hayranlarının üzerine kilitlenmesine yardımcı olur, kendi aralarında (genellikle çantalarımızda) konuşur ve mağazalarda alışveriş yaparken veya çevrimiçi arama yaparken çok daha kolay referans . Ve tıpkı bebek isimlerinde olduğu gibi, bazı çanta adlandırma eğilimleri var.

Bir süre için dörtten az marka (Saint Laurent, Coach, Loeffler Randall ve 3.1 Phillip Lim) Ryder adında bir çanta veya bazı alternatif yazımlar yapıyordu. Pratik olarak Manhattan’ın Soho ve Aşağı Doğu Yakası mahallelerindeki her cadde de yıllar boyunca (Sullivan, Rivington, vb.) Birden fazla çantaya isimlerini verdi ve popüler aktrislerin veya modellerin isimleri de adil bir şekilde oynamaya geldi. Bahar için, hem eğitmen hem de Alexander Wang, her biri Rogue olarak adlandırılan yeni çantalar çıkardılar.

Adları dışında, iki çantanın gerçekten ortak noktası olan tek şey, her ikisinin de isteğe bağlı kayışlara sahip geniş gün çantaları olmasıdır. 800 doların biraz altında, eğitmen çantası, ikisi süette kaplı olan üç büyük iç bölme ve hala zarif ve işe uygun olan eğimli, boho yöntemi sunuyor.

Öte yandan, Wang’ın Rogue saatlerini 1,200 dolarlık utangaç olarak ele alıyor ve bunun için popüler Rocco’ya benzer bir çantası alıyorsunuz, ancak çok daha fazla yapı ve çok daha cilalı bir bitişle. Rogue’un ön cebinde de çıkarılabilir bir kese bulunur, ancak kullanmamayı tercih ederseniz (veya yuvası yerine torbanın içinde saklamak için) cep hala iyi görünüyor. İçeride, tekstil ile kaplı tek bir büyük bölme var.

Şahsen, eğitmen versiyonunu seçiyorum – sadece% 50 daha ucuz değil, ama para için gerçekten ayrıntılı, bir tasarım alıyorsunuz. Yorumlarda hangi yöne gideceğinizi bize bildirin.

Koç haydut çantası
Koç aracılığıyla 795 $

Alexander Wang Rogue Bag
Alexander Wang aracılığıyla 1.195 $

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts