Süet torbalar Güz 2021

Süet için trend oluyor, eskiden giymekten korktuğum bir malzemedir ve bu çarpıcı ama hassas malzemede yapılan çantalardan aktif olarak kaçınacağım. El çantası koleksiyonumu yıllar boyunca yetiştirdiğim için Süet’i kucakladım ve koleksiyonuma birkaç parça ekledim. Evet, süetimi taşırken, onları bebek yaparken ve havayı önceden kontrol ederken zaman zaman gerginleşiyorum.

Öğrendiğim başka bir şey mi? Süet, bir zamanlar inandığım kadar hassas değil. Polis Numero Un’umu Burgundy’de birkaç gün önce beklenmedik bir yağmur duşunda süet üstü ile taşıdım. Kuşkusuz şu anda küçük bir panik yaşadım, ama çanta gayet iyi kurudu. Eve geldiğimde kuru bir bezle patlayacağından emindim ve normale döndüğünü görmek hoş bir şekilde şaşırdım. Süetinizi sık sık ıslatmanız gerektiğini önermiyorum, ancak hikayenin ahlakı, süetin inanabileceğinizden çok daha dayanıklı olabileceğidir.

Benim için süet serin, rahat hava ile eş anlamlıdır. Sonbahar havası vurduğunda süet parçalarımı çekmeyi seviyorum ve bu sezon koleksiyonuma eklemek için başka bir süet çanta avında olduğumu biliyordum. Çünkü Ağustos sonu, en son süet el çantalarını takip ediyorum ve bu yıl bazı olağanüstü seçenekler buldum! Aşağıda favorilerimi yuvarladım. Onu daraltmak çok zordu; Şimdi en iyisi çok sayıda iyi seçenek var.

Favori bir süet çantanız var mı? Yorumlarda bize bundan bahsedin!

Polene Numero BM
Polene aracılığıyla

430 $

Bkz.
Net-a-Porter aracılığıyla

425 $

Metier London Küçük Perriand Süet Tote
Nordstrom aracılığıyla

1.480 $

Simon Miller Convertible Süet Küçük Puffin Çantası
Nordstrom aracılığıyla

260 $

Koç Deri ve Süet Çantaya Alın
Nordstrom aracılığıyla

395 $

Isabel Marant Amuko Süet ve Deri Hobo Çanta
Nordstrom aracılığıyla

885 $

Loewe küçük hamak çantası
Luisaviaroma aracılığıyla

2.550 $

Khaite Aimee Çerçeve Debriyajı
Luisaviaroma aracılığıyla

1.180 $

Tory Burch Eleanor küçük çapraz gövde
Bloomingdales aracılığıyla

698 $

Saint Laurent Kate Tersinir Çantaya Takip Edin
Net-a-Porter aracılığıyla

1.990 $

Ulla Johnson Imogen Deri ve Süet Tote
Net-a-Porter aracılığıyla

1.250 $

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Bir önceki geceBir önceki gece

Miami’deki Dadeland Mall’da yeni özel Saks koleksiyonunu önizledikten sonra, çanta tasarımcısı ve iyi dostum Rebecca Minkoff ile takılmaktan zevk aldık. Rebecca, ortak çantayı ve megs’i çantadan sonra özel bir satın