Hermes Rivale bileziğim asma

son hafta sonu Vlad oldu ve bazı arkadaşlarla biraz tatil yaptım ve bir Hermes’in gözümün köşesinden çıktığını gördüğüm şehre geri döndüm. Vlad’ı, işarete göz attığım anda arabayı kırbaç yaptım ve vlad’ın dehşetini bilmeden önce otoparktaydık. Hermes Manhasset Mağazası benim için o gün belirtildi ve küçük bir şeyle ayrılmak zorunda kaldığım bir karar verdim.

İki bilezik seçtim ve ilkimi farklı bir şekilde ortaya çıkarmak istedim. Asma duymadıysanız, 6 saniyelik klip çekmenizi sağlayan yeni bir uygulamadır ve istediğiniz herhangi bir şekilde bir araya getirebilirsiniz. Ducky’im, yeni hazinemi açıklamaya karar verdi, bu yüzden arkanıza yaslanın ve Ducky’nin hermes Rivale bileziğimi ortaya çıkarmak için kutumu açar.

Ayrıca, eğer asma varsa, ABD’yi takip ettiğinizden emin olun, kullanıcı adı: PurseBlog.

Ducky benim turuncu kutumda keşfedildi #unwraphing #fashion #stopmotion vine.co/v/btz0hb6zj22

– PurseBlog.com (@purseblog) 8 Nisan 2013

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Coach’un 2016 Sonbahar 2016 Pist Şovundan gelen tüm çantalara göz atın ve şimdi en iyi parçalardan birkaçınıCoach’un 2016 Sonbahar 2016 Pist Şovundan gelen tüm çantalara göz atın ve şimdi en iyi parçalardan birkaçını

, kemerinin altında birkaç mevsim olduğu için alışveriş yapın, Stuart Vevers’in eğitmeni bir kaldırma şekli aldı. Tasarımcı İngiltere’den olmasına rağmen, Amerikan Batı’ya olan ilgisi ve estetik göstergeleri açıktır ve Koç’un

Mutlu 4 Temmuz!Mutlu 4 Temmuz!

Pangse blogunda hepimizden size 4 Temmuz’a sevindim! ABD’nin doğum gününü bugün aileyle kırmızı, beyaz ve mavi olarak kutluyoruz, umarız aileniz ve arkadaşlarla da zamanınızdan zevk alırsınız.