Céline’ın Bahar 2015 pist çantaları Geçen Aralık ayında aksesuar departmanında

ayaklanmaya uymakta, moda basında, Phoebe Philo’nun markadaki el çantası mutlu görevinin tamamı için Céline’ın aksesuarlar direktörü Anouck Duranteau-Loeper, bildirildi. Yakın zamanda canlandırılan Paco Rabanne’da bir ortam almak için ayrılacaktı. Duranteau-Loeper’ın LinkedIn profilinin yanı sıra halka açık bilgilere dayanarak, sanki bir kapasitede Céline’da kalmış gibi görünüyor, ancak yeni konser, markanın aksesuarlarının günlük kalkınmasına katılımının büyük olasılıkla sınırlı olduğunu gösteriyor. veya en azından büyük ölçüde farklı. Bu, markanın çantaları için harika bir şey olmayabilir.

Céline, hafta sonu Paris’teki Bahar 2015 koleksiyonunu gösterdi ve kıyafetler, endüstrinin en büyük zihinlerinden birinden beklediğimiz kadar uzun zamandır beklediğimiz kadar kusursuz ve çağdaş olmasına rağmen, cüzdanlar düz düştü. Geçen sezon da yaptılar. Philo, normalde çizginin en çok satanlarını pistten uzak tutmak için bir tutkuya sahiptir, ancak şu anda markanın çılgınca önde gelen bagajı, trapez ve geleneksel kutu çantaları için varlığı olmadığı için hayranlar kesinlikle bir sonraki büyük şeyin bir görünümünü elde etmek istiyorlardı.

Kravat taşıma markanın çanta momentumunu üstlenecek gibi görünüyordu, ancak tüketici eylemi, markanın önceki yıllarda ve önceki çantalardan zevk aldıklarına rakip olmamıştı. Bu noktada Céline’ın aksesuar departmanını oluşturmak aptalca olurdu, ancak bir sonraki büyük şey kesinlikle aşağıdaki garip, yuvarlak çantalar değil.

[Vogue UK aracılığıyla fotoğraflar]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts