Bottega Veneta Reflet Cabat – Sınırlı Baskı

Bugün erken saatlerde size Bottega Veneta Cabat’ın nasıl inşa edildiği hakkında bilgi getirdik. Hepiniz öne çıktığımız leylak kabına bayılıyorsunuz. Ben de severim. Leylak kabin sadece zarif. Gerçek şu ki, farklı bir kabatın kalbime sahip olduğu kadar son olarak hepiniz için yer almaktan zevk alıyorum.

Bottega Veneta Reflet Cabat kalbimi pitter patlatıyor. Bu versiyon tamamen büyüleyici, romantik, tuhaf ve her zaman çok güzel. Bunun gitmesine izin veren para çekme işlemleri yaşıyorum. Deri için kullanılan metalik bir yüzey vardır, o zamanlar farklı mermerleştirilmiş efekt sağlayan iki tonlu bir renk karışımı ile elle parlatılır. Bu çanta sizinle konuşuyor. Her küçük hareket size yeni bir renk sağlar. Renk varyasyonlarının göze çarpmasına yardımcı olan dokuma Nappa deri, metalik yüzeyi muhteşem bir şekilde sergiliyor.

Bu, kendisi için konuştuğunu düşündüğüm çantalardan biri. Kelimeler, renk cazibesine adalet yapmaktan kaçınır. Derinin metalik muamelesi ile ilgili meraklı şey, ona çarpan olay ışığının sıcaklığına doğrudan tepkisidir. Soğuk, kapalı stüdyo ışığı deri ışıltı daha serin morumsu bir tonda hale getirirken, sıcak, öğleden sonra güneş ışığı metaliklerin bronz ve altın tonlarıyla yayılmasını sağlayacaktır. Bu çantada hiç kimse ton yok, görünüşte değişiyor ve bukalemun gibi değişiklikler.

Bu çanta için yalvarmak için gelişmiş bir yöntem var mı? Orta boyutlu reflet kabağı, dünya çapında 120 adetle ve duyduğumuz ve duyduğumuzdan, hızlı bir şekilde satılıyor. 877.362.1715 numaralı telefondan sorgulamak için bölgesel mağazanız veya telefon görüşmesi Bottega Veneta ile iletişime geçin. Cabat sizi 5.950 $ geri getirecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts