Ünlüler neredeyse sadece Chanel, Givenchy, Valentino, Céline ve Çok Daha Fazlası’ndan siyah çantalarla kalır

ünlüler bir kez daha (lüks) temellere geri döndüğünde, Chanel’den sağlam siyah deri çantalarla (çok fazla Chanel) , Hermès ve tercih ettiğiniz tüm korunma üst düzey markaları. Burada son derece şık bir şey yok; Aslında, 2015 için yeni bir şey bile olduğuna inanmıyorum, ancak büyük isim markalarının neden normalde tuzlarına değer olduğuna dair birçok hatırlatma var. Biliyor musun, sadece bir ayın gece uçuş çantası ya da iki yıl içinde hala tarzda olacak biraz daha pahalı bir şey olup olmayacağını tartışıyordunuz.

Alessandra ambrosio
Hermès Birkin
İşte Alessandra Ambrosio, LAX’i siyah deri Birkin ile bırakıyor. Alessandra’nın beklediğiniz gibi bir dizi Birkins var, aynı zamanda geç saatlerde onlara çok yoğun bir şekilde eğiliyor, ancak son zamanlarda Givenchy’yi spor salonuna getirdi.

ashley Benson
Chanel Cam Bag
Pretty Bit Liars yıldızı Ashley Benson, yakın zamanda LA’daki BF ile birlikte tanımlandı. Büyüleyici bir siyah deri Chanel cam çantası getiriyor. Ashley Benson hayranları, Ashley’in çanta koleksiyonlarına ve PLL kostarlarına oldukça fazla yalancı çantada çok kapsamlı bir şekilde baktığımızı belirtmelidir.

Barbara Walters
Goyard St. Louis Tote
İşte Barbara Walters, şık bir Goyard tote ile NYC’de bir otelden ayrılıyor. Goyard, son zamanlarda Hollywood’un onurlu yaşlı kadınları arasında ek bir iyileşme sağladı ve Barbara gibi 60’tan fazla efsanevi ünlüler ve Bayan Patti Labelle markanın çantalarını getirdi.

Kylie jenner
Givenchy antigona çantası
Saks aracılığıyla 2.435 $
Bu arada Kylie Jenner, Givenchy Antigona’yı (her zamanki gibi) Kim’in LA’daki doğum günü kutlamasına getirdi. Kylie bazen başka markaları getiriyor, ancak Kylie Jenner ve Givenchy hakkında sık sık kendi stenograflarına sahip olması gerektiğini hissediyorum. Jevenchy?

Liv tyler
Valentino rockstud kamera taşıma çantası
Saks aracılığıyla 2.095 $
Liv Tyler kısa bir süre önce Paps’ın bu çarpıcı sonbahar aydınlatmasından tam olarak yararlanmasına izin vermek için Batı Köyü’ndeki evinin dışında durdu. Orta boyutlu bir Valentino Rockstud taşıma çantası getiriyor.

Paula Abdul
Chanel Vintage Maxi Flep Bag
Paps, bir gizem kalacak nedenlerle Paula Abdul’a uymak için beklenmedik bir şekilde oldukça heveslidir. Tam burada, ekstra-coşkulu bir Chanel Vintage Maxi flep çantası ile Greenwich Hotel’in dışında.

Taraji P. Henson
Céline Phantom Cabas Tote
İşte Taraji P. Henson, bu aydınlatmada gerçekten harika görünen siyah deri céline Phantom Cabas ile Kimmel’de bir görünüm için ortaya çıkıyor. Tüm tasarımcı çantaları doğrudan güneş ışığının acımasız gerçeklerine dayanamaz. BTW, Taraji P. Henson’ın birçok çantası geçen ay arttı. İlgi çekici olabileceğine inanıyoruz.

Zoey Deschanel
Chanel flep çantası
Son olarak, işte yeni anne Zooey Deschanel, bu haftanın ünlü çanta toplantısında tekil siyah olmayan çanta olan zarif, lacivert bir Chanel flep ile Today Show’da bir görünüm bırakıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts