Marcjacobs.com kısıtlı baskı satıyor Olympia le-tan kitap debriyajları

Marc Jacobs sitesinin nasıl çalıştığını tam olarak tam olarak anlamadığını kabul edeceğim (insanlar dün% 70 indirim yaptıklarını, ancak her ne gibi göründüğünü belirtmeye devam ettiler Bana tam fiyatlıydı? Ne?) Ve Jacobs’un Olympia Le-Tan kitap debriyajlarına sunmak için kullandığı gerçeği beni şaşırtan bir şey daha. Web sitesinde gerçekten kendi ürünleri olmayan şeyleri sunan büyük bir üst düzey markaya inanamıyorum.

Bu, kavramaları görür görmez, Jacobs’un bandwagon’u kavramak için en son tasarımcı olduğu hakkında tam olarak nasıl bir yayın oluşturmaya hazır olduğumu ima ediyor, ancak bunun yerine, markanın desteklemek için büyük erişimini kullanıyormuş gibi görünüyor. bağımsız bir tasarımcı. Serinletici bir hareket türü, değil mi?

Olympia, kitap kavrama konseptinin yapımcısıydı ve ürünleri şirketin Paris stüdyosunda küçük partiler halinde üretiliyor. Le-Tan, benzer şekilde bilinen Kate Spade Kitap debriyajlarından ve lamine bir yüzey yerine Edgier veya daha koyu eserleri seçme eğilimindedir, bu debriyajlar işlemelidir. Bu başlıkların her biri 16 adet kısıtlı koşularda mevcuttur, bu nedenle paranız ve bu kitapların herhangi bir türü eski bir tercih edilirse (ahem, truman capote), sizden bir Noel hediyesi olarak birini seçmeye inanıyorum , sana. Marc Jacobs ile 1500 $ karşılığında satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts