Tory Burch Sevgililer Günü İşbirliği

Sevgililer Günü köşede ve çok heyecanlıyım! Ben sadece bir gün boyunca size yakın olanlara onları sevdiğinizi söylemeye adanmış bir enayi değilim, aynı zamanda yıldönümüm de bir hafta sonra. Şubat gerçekten aşkla dolu bir ay. En sevdiğimiz tasarımcılardan biri olan Tory Burch, Sevgililer Günü için özel bir ürün koleksiyonu tasarlamak için ünlü sanatçı Leanne Shapton ile birlikte çalıştı. Koleksiyon kozmetik vakalar, kılıflar ve pijama setlerinden oluşuyor.

İşbirliği, suluboya Tory logosu ve dudak baskıları olmak üzere iki baskı ile sonuçlandı. Her ikisi de Sevgililer Günü için mükemmel bir şekilde kırmızı tonlarda yapılır. Suluboya Tory baskısının renkli bir tuhaf dokunuşa sahip olmasına rağmen, seçimlerim dudaklara gidiyor (dün pijama setini sipariş ettim!).

Tote, birden fazla kez kullanmak için mükemmeldir. Torbanın gövdesi deri kaplamalı tuvaldir. İçeride iki iç cep var. Kozmetik dava da müthiş bir hediye yapar! Aynı zamanda deri döşeme ve merkezde kesilmiş bir logo ile tuvaldir.

Tory Burch üzerinden 195 $ ve 55 $ karşılığında kozmetik vakalar satın alın.

Sevdiğim pijama setleri! Her zaman uzun kol ve bacak düğmesine PJ setlerine bir yakınlık yaşadım. Tek yapmak istediğim pijamalarımı giymek ve bir fincan sıcak çikolata ile ateşin önünde oturmak. HARİKA. Pijama setleri% 100 pamuktur.

Tory Burch üzerinden 125 $ karşılığında satın alın.

Bu yazıyı özel bir takip için Sevgililer Günü’nde oturum açın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Bir önceki geceBir önceki gece

Miami’deki Dadeland Mall’da yeni özel Saks koleksiyonunu önizledikten sonra, çanta tasarımcısı ve iyi dostum Rebecca Minkoff ile takılmaktan zevk aldık. Rebecca, ortak çantayı ve megs’i çantadan sonra özel bir satın