1000’den fazla bekleme listesine sahip bu Linjer çantası yarın yeniden stoklanıyor

Linjer lale çantalarına erişmek için şifre kullanın: Summertulip
Geçen sonbaharda Linjer markasının sunduğu bazı çantalara daha yakından baktık. Norveç tasarım stüdyosu, lüks işaretleme olmadan hem güzel hem de esnek olan yüksek kaliteli ürünler yapmaktan gurur duyuyor. Linjer’in şimdi en iyisini sağlayan bir avuç çanta var, her çanta el çantası gardırobunuzdaki belirli bir boşluğu doldurmayı amaçlıyor.

Linjer’i ilk keşfettiğimde, benim en sevdiğim çanta lale çantasıydı – ve bu benim favorim olmaya devam ediyor. İlginç çizgilerine ve malzemelerin, renklerin ve tasarımın çantayı gerçekten nasıl öne çıkardığına çekildim. Dış cepheye, su ve leke direnci için işlenen doğal keten astara karşı eşleştirilmiş tam tahıl İtalyan vacchetta deri bulunur. Bunun çok daha kolay aşındığını gösterdiğini unutmayın, ancak iyi giydiğine ve çantaya zamanla çok fazla karakter verdiğine inanıyorum.

İç mekan, telefonunuz da dahil olmak üzere küçük öğeler için bir fermuar cep sunar ve kayışa alma ayarlanabilir. Torbanın üstü tamamen kapanmaz, bu da tasarıma göre. Bu yönü umursamıyorum, çünkü çanta erişimi oldukça kolay kalırken açılmıyor. İç mekan basit olsa da, dış tasarım öğeleri beni bu çantaya ilk başta çeken şeydir.

Çok fazla çanta görüyorum ve sürekli olarak kendini kalabalıktan ayıran bir şey arıyorum ve bu çanta tam da bunu yapıyor. Deri ve gül ve allık deri ile eşleştirilmiş doğal ketenleri bu çantada ketenlere karşı sevdim ve tasarım laleyi hayata geçiriyor. Bu dokunmak isteyen bir çanta ve formuna gerçekten bayılıyorum. Kolayca giyinmiş veya giyinmiş olan bu çanta, giydiğiniz herhangi bir şeyle iyi akar ve arkadaşlarınız arasında konuşan bir parça olacaktır. Lale çantamı taşıdığım ilk gün, benden 3 kişi tarafından soruldu ve nadiren olur!

Doğal/sarı lale torbaları ve kırmızı/siyah lale torbaları, uzun bir restock beklemesinden sonra yarın 2 Temmuz’da saat 09: 00’da tekrar satışa sunulacak. Talep çok yüksek olduğunda, yarın Linjer’in sitesini kontrol etmek için erken bir başlık alıyorsunuz ve bir tane almak istiyorsanız satın alma işleminizi yapıyorsunuz (525 $ fiyatla). Satın almak için lale sayfasına erişmek için şifre: Summertulip kullanın.

Bu gül/allık lale çantası sadece yarın VIP müşterilerine piyasaya sürülüyor, ancak bir sonraki stoklanacağı zaman bilgilendirilmesini isteyebilirsiniz. Linjer’deki Lale sayfasına erişmek için Password: Summertulip’i kullanın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts