PURSEBLOG soruyor: Alexander Wang el çantası hakimiyetine geri dönebilir mi?

Bir süredir, işyeri temizlik tablolarımdan birinde “Alex Wang ile anlaşma nedir?” Diyen küçük bir not aldım. Çok düşündüğüm ve son birkaç yıldır çeşitli şekillerde yazdığım bir soru, ama belki de her şeyden önce, hala sormaya şaşırdım. Wang, Donna, Brenda, Rocco ve Rockie Bags gibi hitlerle kabaca 2009’dan 2013’e kadar çanta pazarının genç ucunu büyüledi. 2012 yılında Wang, Balenciaga’da yaratıcı yönetmen olarak atandı ve indie tasarımcılarından sonra scad’lara ilham veren premium tasarımcı fiyat noktasının altında alışveriş yapan genç kadınlara hitap ederek endüstri hakimiyetine bir ders çizdi.

Ve sonra, 2015 yılına kadar Wang, unutulabilir bir avuç mevsimin ardından Balenciaga’daydı. Yeni boş olmayan yaratıcı enerjiyi isimsiz etiketine ve özellikle de Balenciaga’da vizyonunu inşa ederken anlaşılır bir şekilde biraz durgunlaşan çantalara odaklanacağını umuyordum. Attica hattı çıkışında umutluydum, Wang’ın şehir merkezindeki cazibesi için hala bol miktarda yer açan yetişkin bitişleriyle.

Her ne sebeple olursa olsun, çizgi tam olarak yapışmadı, ancak Attica Fanny Pack, modeller ve ünlüler üzerinde sola ve en iyisi ortaya çıkmaya başladığında tekrar şamandıra hissettim. Yıldızlar üzerinde düzenli bir manzara yaptıktan aylar sonra, çanta yeni bir tasarım olmasa da çevrimiçi olarak bulunamayacaktı – Fanny Pack trendinin atılımı ölçeği markayı sürprizle yakalamış gibi görünüyordu. Görünüşe göre üst üste yüzlerce kez, gençlik kültürünün kaprislerinde bu kadar sıkı bir tutuşa sahip olan bir tasarımcı, biraz daha uzaktı.

Ben marka Alexander Wang’ın büyük bir hayranıyım. Başarılı olmasını istiyorum çünkü nasıl giyinmek istediğime dair kişisel anlayışımla çok iyi uyuyor – yıllar boyunca birçok kez Wang’ın tasarımlarına para harcadım, örnek satışlarına gittim ve şovlarını dört gözle bekledim. Sonunda oluğunu bir kez daha bulduğunu görme umutları. Ben ve şirketi için kök salıyorum.

2018 öncesi 2018 için çıkış yapan yeni Hook hattını seviyorum. İmza donanımı gerçekten şaşırtıcı ve modern ve farklı çanta şekillerinde birçok farklı uygulamaya katkıda bulunuyor, bu da uzun vadeli sağlığı için hayati önem taşıyor. 2018’de bir aksesuar hattı. Bu küçük çanta, yaklaşık 800 dolara mal oldu ve Wang’ın çantalarının satış rafına çarptığını ve çağdaş bir fiyat noktasında çalışan yeni indie yarışmacılarının bir sürü yeni indie yarışmacısını görmeye alışkın olan bir pazarla, emin değilim Bu fiyat noktası artık marka için çok mantıklı. Alexander Wang bir kez daha muhteşem çocukların çanta pazarının kralı olmak istiyorsa, zamana uyum sağlamak zorunda kalacak. Ve umarım öyle.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts