Rebecca Minkoff’un Crossbody çantaları sonbahar için biraz daha önemli hale geliyor

, Rebecca Minkoff’un debriyajlardan haftasonuna çeşitlerin tam bir cüzdanı yaptığını tamamen bildiğim için, markaya inandığımda, çapraz gövdeye inanıyorum çantalar. Muhtemelen tek RM çantamdan beri bir Mac olduğundan ya da belki de Minkoff’un çapraz kanatları New York’un 20 şeyleri arasında her yerde bulunduğundan, ya da belki de Minkoff’un kendisi çok daha iyi olduğunu anladığı için, bunlar bunlar türlerdir. Genç kadınların gerçekten satın almak istediği çantalar. Her ne sebeple olursa olsun, bir RM koleksiyonunu yargılamaya çalıştığımda, neredeyse her zaman çapraz gövde çantalarıyla ve bu da markanın 2013 sonbahar için harika bir durumda olduğu anlamına geliyor.

RM’nin sonbahar çapraz kanatları, en azından son birkaç gün içinde internette görünenler, önceki meslektaşlarından biraz daha az, flep üstleri, ön cepler ve Hudson moto çantasının oyuncu kadrosunda, önemli bir boyutta Artırın yanı sıra abartılı bir kapitone. Bu üç çantanın hepsi maliyet noktaları için oldukça ince ayarlanmış görünüyor ve ayrıca daha zengin yapılar ve sonbahar renkleri ile birlikte eve bakacaklar. En sevdiğim, elbette, tamamen siyah Hudson Moto.

Rebecca Minkoff Hudson Moto Küçük Çanta
Bloomingdale’in 265 $

Rebecca Minkoff Hudson Moto Crossbody Bag
Neiman Marcus aracılığıyla 385 $

Rebecca Minkoff Perry Moto Bag
Shopbop aracılığıyla 345 $

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Mutlu 4 Temmuz!Mutlu 4 Temmuz!

Pangse blogunda hepimizden size 4 Temmuz’a sevindim! ABD’nin doğum gününü bugün aileyle kırmızı, beyaz ve mavi olarak kutluyoruz, umarız aileniz ve arkadaşlarla da zamanınızdan zevk alırsınız.