Neiman Marcus aracılığıyla Alexander McQueen

Alexander McQueen Buzağı Hair Crossbody, 2345 $ ile mevsimsel geçişi yendi.

Bu, şimdi ideal yaşadığımız ilkbahardan burun geçişi değil, yaz-düşme geçişi olurdu. Bütün bu konuşmalar düşmeye başlamakla ilgili başka bir kişiyi çılgın mı? Bu kısımlarda çok fazla şey yapan ben olmama rağmen, beni derin uçtan ideal olmak üzere, bu yüzden bazılarınızın muhtemelen fark ettiğini biliyorum. Sonbahar, sıcaklıkların yükseldiği ve yazın resmi olmayan başlangıcı sadece günler önce geçen uzak bir rüya gibi görünüyor, ancak moda hiçbir kadın için bekliyor ve düşme öncesi ve 2011 sonbahar her yerde.

Alexander McQueen Buzağı Saç Crossbody Eylül ayı başlarına kadar gönderilmeyebilir, ancak en azından, havanın gerçekten soğumasını beklemek yerine varışta hemen giyebileceğiniz bir parça. Bu çok az rahatlık olabilir, ancak moda endüstrisindeki yaz ölümcül yavaş ve bir şey hakkında konuşmalıyız. Öyleyse sonbahar!

Açıkçası, bu çantanın en iyi kısmı ateşli turuncu-kırmızı renktir. Renk mevsimsiz ve cesurdur ve altın donanım, aksi takdirde kaybolacak olan bazı bölümleri ortaya çıkarır. Saç dokusu da derinlik katar ve sonuç o kadar zengin ve dikkat çeken bir renktir ki, gardırobumda kesinlikle bu gölgede bir şey olması gerekir. Ayrıca bu renkte bir oje bulmaya karşı olmazdım ve eğer bu küçük çanta çıktığında banka hesabım sağlıklı görünüyorsa, onu dolabıma da ekleyebilirim. Neiman Marcus’tan 2345 dolara geçin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts