İlk kez, yeni Hermes Evelyne Sellier Bag Online’ı

şimdiye kadar alabilirsiniz, hermès vergi braketine girerken göremeseniz bile, muhtemelen Hermès Evelyne çantasına aşina olabilirsiniz. Birkin veya Kelly kadar çok popüler olmayabilir, ancak Evelyne farklı bir türden bir klasiktir: markanın çok daha popüler çantalarından daha az resmidir, bu da birkin setinin setini oluşturduğu durumlar için şaşırtıcı bir sıradan bir seçenek haline getirir. Diyelim ki, bazı ayak işleri yapabilir veya brunch’a gidebilir. Hermès çantalarının aksine, eşityayı ayırt edici kılan şey, imza donanımı değil, çantanın önünde delikli bir H. Hermès Evelyne Sellier çantasıyla marka, diğer şeylerin yanı sıra bu unsuru değiştiriyor.

Hermès Evelyne Sellier ilk olarak 2016 sonbaharında çıkış yaptı, ancak daha önce hiç çevrimiçi satın alınamadı, bu da sadece şimdi çantaya ve özelliklerine yakından baktığımızı gösteriyor. En belirgin fark, standart Evelyne’de yuvarlak bir kenarlık olan delikli H yerine, Sellier versiyonunun elmas şeklinde kabartmalı bir logoya sahip olmasıdır, bu da çantanın pürüzsüz, güçlü avcı inek derisi üzerinde harika bir dokusal varyasyon yaratır. Bu aynı zamanda büyük bir fark – orijinal Evelyne, daha yumuşak, çakıllı Epsom buzağı kullanıyor.

Daha şık bir deri ile birlikte, çanta genel olarak çok daha güvenli bir şekilde düzenlenmiş bir tasarımdır – Sellier dikiş kenarlarını sıkıca çeker ve çantanın temel deri kapanması ve tonal inişli kayış bu Evelyne’ye çok daha kasıtlı bir his verir.

Ancak minimal olmayan şey fiyattır. Evelyne Sellier, 29 ve daha büyük 33 olmak üzere iki boyutta mevcuttur ve Sellier modeli ile orijinal Evelyne arasındaki fiyat farkı önemlidir. Ortalama Evelyne 29 3.375 $, aynı boyuttaki Sellier sürümü 4.825 $ ‘a gidiyor. 33 için orijinal model size 3.750 dolar çalıştıracak ve çok daha rafine Sellier’e yükseltme 5.350 dolar. Rouge H ve Black’teki her iki boyut şimdi Hermes.com’da mevcuttur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts