Zara Terez Bleecker Flep Birkaç ay önce çantaya

Los Angeles’ta Zara Terez cüzdanlarının tanıtımını kapsadım. Etkinlik de tüm çantalar da harikaydı. Bu yüzden, Bluefly gibi tercih ettiğimiz perakende mağazalarımızdan birkaçında Zara Terez cüzdanlarının keşfedileceğini duyduğumda kendimi kendinden geçmiştim.

Zara Terez cüzdanları modaya uygun. Bazıları zarfı diğerlerinden biraz daha fazla itebilir, ancak kesinlikle tüm çantaları için bir zaman ve bir yer vardır. Bu doğru olsa da, her gün ve çok sayıda stil duyusu olan çok sayıda farklı insan tarafından kullanılabilecek bir çanta görmekten çok memnun oldum.

Zara Terez Bleecker Flep On Bag On Bag, şık bir günlük çanta için mükemmel bir seçimdir. Supple Camel Süet, bu mükemmel torbanın dışını süslüyor. Ön kapak paneli boyunca ince bir bağ boyası ipucunu seviyorum. Torbanın dış kısmı için seçilen malzemeyi sevdiğim kadar, payet malzeme astarı olmasını seviyorum. Tam olarak ne kadar benzersiz! Bakın, Zara Terez Bags’ın üzerimde büyümesinin diğer nedenlerinden biri; Tamamen farklılar. Bluefly ile 225 $ karşılığında satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Coach’un 2016 Sonbahar 2016 Pist Şovundan gelen tüm çantalara göz atın ve şimdi en iyi parçalardan birkaçınıCoach’un 2016 Sonbahar 2016 Pist Şovundan gelen tüm çantalara göz atın ve şimdi en iyi parçalardan birkaçını

, kemerinin altında birkaç mevsim olduğu için alışveriş yapın, Stuart Vevers’in eğitmeni bir kaldırma şekli aldı. Tasarımcı İngiltere’den olmasına rağmen, Amerikan Batı’ya olan ilgisi ve estetik göstergeleri açıktır ve Koç’un