Miras Müzayedeleri Bahar Yüksek Son Müzayede Önizleme Özeti

Geçen Perşembe Yağmurlu bir New York City akşamında, bir arabaya ve kamyona atladık ve Miras Müzayedeleri Bahar Yüksek Ötesinde Çarpıcı Fletcher-Dinclair Konağı’na yöneldik. Son Önizleme Etkinliği. Konak, 5. Cadde’de ve 79. Caddede idealdir ve NYC’nin en ünlü yerlerinden biridir (zalim niyetlerin bölümlerinin çekildiği ve bu yılın kutlama yapıldıktan sonra resmi memnun küresinin yer aldığı yer). Heritage Müzayedeleri ile etkinliğimiz, Tasarımcı Mücevherleri, Çantalar, Aksesuarlar ve Heritage’ın Bahar Müzayedesi etkinliği için tokmak altına girecek sanatın sansasyonel koleksiyonunu sergilemekti.

Dikkat çekici bir moda mücevher karışımının sergilendiği ve daha sonra açık artırmanın olağanüstü çanta seçimini barındırdığı için bize ev gibi hissettiren ikinci kata aktarıldığı alt katını inceledik. Camın arkasında, egzotik Hermes parçaları ve yaşlanmayan Chanel çantaları, zevkimiz için otururken, çevrimiçi piyano müziği bir Chanel bisikletinin bitişiğinde çalınan yöntemdeki alanda yer aldı.

Önizleme saat 17: 00’de başladı ve otuz dakika sonra konak, çanta okuyucuları, PurseForum üyeleri ve açık artırma meraklıları ile uğultu yapıyordu. Bizi yeni bulan bazı yeni yüzleri görmenin yanı sıra, yıllarca bizi destekleyen çok sayıda olağanüstü insanı tatmin etme şansımız oldu; Her iki durumda da, yeni arkadaşlarımızla bir patlama bağımız oldu. Etkinliği bizimle tuttuğu ve harika bir gecenin parçası olmamızı sağlayan miras açık artırmalarına özel teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts