Son birkaç yıl içinde Oroton Cüzdanları

tanıtmak, normalde bestelediğimiz premium tasarımcıların listesinden farklı olan markaları karşılamaya devam etmek için dikkatli bir çaba sarf ettik. Oroton tam olarak yeni olmasa da, marka son zamanlarda gözümüzü yakaladı (ve tuttu). Bu çarpıcı, ancak uygun fiyatlı çantalardan etkileneceğinize ve bu yeni ABD tasarımcısını gösteremeyeceğimize inanıyoruz. Tanıtım: Oroton çantaları.

Oroton, 1938’de Avustralya’nın Sydney kentinde ve üst düzey tekstil ithalatçısı olarak başlamış olmasına rağmen, marka adını yüksek kalitede ve son derece başlangıçtan işçilikte geliştirdi. Bugün Oroton, ustaca stil müdürleriyle markanın uzun saygın geçmişiyle evlenen erişilebilir ama abartılı çantaları ile anlaşılıyor.

Oroton, normalde akşam için kullanılan geleneksel malzemelerin yanı sıra debriyaj çantalarını dokuma metalik ağ ile değiştirerek Avustralya modasında devrim yarattı. O zaman, bu yöntemin yanı sıra çantalar yakında övgü almaya başladı. Gerisi, diyorlar ki, tarih.

2018’den bu yana, Oroton’un yenilikçi yönetmeni Sophie Holt, markanın zengin mirasını çağdaş bir his vermesi için yeniden icat etti ve marka o zamandan beri tekliflerini çok çeşitli deri ürünlere genişletti. Bir mini çanta için 179 $ ‘dan büyük bir iş tote için 699 $’ a mal olur. Tam koleksiyonu Oroton üzerinden bulun.

Gerçekten bir ton çarpıcı çanta olsa da, tercih ettiğim pürüzsüz baget benzeri bir mini çanta olan Muse omuz çantası. Croc kabartmalı deriden hazırlanan çanta, aynı zamanda yükseltilmiş zahmetsizce harika bir görünüme sahiptir. Perakende Net-A-Porter aracılığıyla 295 $ ‘dır. Marka şu anda herhangi bir ABD mağazasında sunulmuyor, ancak son Net-A-Porter’a gelmesiyle, bu markanın keşfedecek ilk marka olmak isteyeceğiniz bir marka olduğuna bahse girebilirsiniz.

Oroton Muse omuz çantası 295 $

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts