Jimmy Choo Tita yılan derisi ve süet-fringe debriyajı

Jimmy Choo, kasıtlı olarak “önde gelen tasarımcı” setinin sulu couture olup olmadığından emin değilim (tahmin etmeme rağmen ), ancak bazen yine de bu yöne gidiyor gibi görünüyorlar. Yaptıklarının yarısını kesinlikle seviyorum, ancak diğer yarısı tehlikeli bir şekilde aşırı tasarımcı görünüyor ve bu günlerde fazla çalıştı. Yaptıkları her parlak çanta için, aynı şekilde başımı yan tarafa horoz yapan ve burnumu karışıklık içinde kırışan bir tane yapıyorlar.

Jimmy Choo Tita yılan derisi ve süet-fringe debriyajı, ikinci çeşitlilikten oluşan bir çanta olurdu. Malzemenin doğal renklendirilmesini ve torbanın büyüklüğünü seviyorum, ancak hayranlığım orada bitiyor. Bazı nedenlerden dolayı, sadece yılan derisinin doğal tanesini tamamen kesintiye uğratan bir zikzak patchwork deseni kullanmakla kalmadılar, ancak aynı şekilde onu süetle dokumanın harika bir fikir olacağına inanıyorlardı … ama sadece bir köşede. Saçak hakkında konuşabileceğimden bile emin değilim.

İsteğe bağlı zincir omuz kayışı ile getirildiğinde bu debriyaj gibi biraz daha iyi, ancak Jimmy Choo’yu o güzel yılan derisine yaptıklarını affedemem. Her şey, olması gereken güzel, doğal olarak desenli malzeme olmak yerine, şimdi tuhaf olmanın yanı sıra doğranmış. En iyi egzotik çantalar, cildin yapısını o kadar iyi kullananlardır ki, nefesinizi yakalamanızı sağlıyorlar ve “Kutsal saçmalık, bu güzel, dokunmak istiyorum”, ancak bu sadece bu cazibeye sahip değil benim için.

Ve sonra, elbette, saçak. Çantayı elle getirmeye çalışırken ciddi şekilde sinir bozucu olmak uzun süredir, ancak herhangi bir tür dikkate değer veya yaratıcı ifade yapmak için yeterli değildir. Olduğu gibi, bir tür tuhaf saçak arazisi ve sıkıcı renk çantanın ruh haline fazla bir şey katmaz. Birkaç ince ayarla, bu debriyaj harika olabilir, ancak şu anda çok çalışıyor gibi görünüyor. En azından maliyet biraz makul (yılan için). Net-a-Porter ile 995 $ karşılığında satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts