Bu ayakkabı ve çanta kombinasyonu

ile tamamen ikiz millie olurdum hala çoğunlukla doğum iznindeyim ama yapabildiğim zaman işe geri dönüyordum (gerçekten özlüyorum!). Ne yazık ki, iPhone’umda sosyal medyaya göz atarak ve hemşire ve geğirirken şeker ezmesi oynamak istediğimden çok daha fazla zaman geçirdim çünkü Vaughn’a bir göz atmak için harcayabileceğim çok fazla zaman var (anne nasıl zamanını biliyorsun bu işlemi tüketmek). Makaleleri okuyarak veya e -postaları cevaplayarak çok daha üretken olmak için biraz zaman harcıyorum, ancak şüphesiz sosyal medya tuzağına düşmeme karşı doğru olalım. Şimdi de küçük çocukları olduğunu bildiğim birçok blogcu ve anne ve benim giyinme trendini keşfettim. Birçok anne çocukları ile baştan ayağa eşleşen kıyafetler giyiyor. Gerçek konuşma, benim için değil.

Ama belirli bir fırsat veya fotoğraf için arkasına geçebilirim. Düzenli olarak kendimi bunu yaparken göremedim, ama bazı eşleşen aksesuarlara sahiptim ve elbette anne ve benim çantaların gitmenin yolu olduğunu düşünüyorum. Millie ve ben zaten birkaç çift çantamız var ve aynı zamanda eşleşen birkaç ayakkabım var. Kıyafetlerimizi planlamak için zaman harcamıyorum, ancak bir çift Veja spor ayakkabısı için kaşınıyordum ve Millie ve benim için bir çift buldum.

Yetişkinler için Veja Tatil Spor ayakkabı

Veja arcade çocuklar için çift kayış spor ayakkabı

Henüz kendim giymediğim için Veja Sneakers konfor seviyesini kanıtlayamıyorum, ama onları birçok insanda gördüm. Onları sevmemin bir nedeni, ayakkabının yan tarafındaki V’dir – şimdi Vlad ve Vaughn’a sahip olmak, başlangıçta kazıyorum. Ve evet, bunun bir ayakkabıyı sevmek için aptalca bir neden olduğunun farkındayım, ama sadece gerçek tutuyorum. Birçoğunuzun sıradan bir ayakkabı türü olduğumu bildiğiniz gibi, bunlar benim sokaklarımın en iyisidir ve çok sayıda insan altın kaz rotasından aşağı inerken, bunu bir spor ayakkabıya harcamak üzereyim. Bu ayakkabılara ve çeşitli renk yollarına bir geri dönüş havası var. Başlangıçta bu çifti isterken, gerçekten sevdiğim bu çiçek çifti buldum. Ve sonra pastaya buzlanma koymak için bir çocuk versiyonu var ve bu versiyon Millie için ayakkabılara harcadığımdan çok daha fazla olsa da (çok hızlı büyüyor), yardım edemem ama yine de savurganlık yapmak istiyorum.

Marka ile ilgili harika bir şey, ayakkabıların geri dönüştürülmüş plastik şişelerden ve organik pamuktan yapılması ve bir ton vegan seçeneği de olması. Ayakkabının beyaz ve ten rengi tabanının yanında çiçek baskısını seviyorum ve bir çocuk versiyonunun olması beni itiraf etmek istediğimden biraz daha heyecanlandırdı. Bu 80’lerin ilhamlı spor ayakkabılarının bir yürümeye başlayan çocuk boyutuna kadar çok sevimli ve 2 yaşındaki çocuğumun estetiğe sahip olduğunu söylemenin aptalca geldiğini biliyorum, ama ben bu Millie’nin havası değil. Yürümeye başlayan çocuk versiyonunda Velcro kanca ve döngü kayışları ve daha iyi bir ayakkabı rengi (sessiz tozlu gül) vardır. Yetişkinler için bu tam renk yoluna sahip olsaydı, satın almak için zaten tıklamış olurdum. Vaughn’u karışıma eklerdim çünkü başka bir çocuk ayakkabısı var, ama aslında yürüyemediğinde onun için bu kadar pahalı bir ayakkabı satın almayı reddediyorum. Yetişkin versiyonu 140 $ ve çocuk versiyonu Nordstrom aracılığıyla 85 $.

Mansur Gavriel Küçük Kova – 495 $

Mansur Gavriel Küçük Mini Kova – 395 $

Şimdi ayakkabılarımız var, hadi eşleşen çantalar alalım mı? Zaten birden fazla Mansur Gavriel çantam var ve Millie’nin kendisi küçük bir mini kova çantası var. Onunla hamile olduğumu öğrendiğimde markadan bir armağandı ve en küçük bir evcil hayvan dükkanı gibi bazı değerli oyuncaklarıyla birkaç kez taşıdı. Hala Mansur Gavriel kova çantasının sadeliğini seviyorum ve Camello/Rosa Combo’da bayılıyorum, bu yüzden bu anne ve ben aksesuar görünümünü bitirmek için, küçük olanı ve Millie için küçük mini seçerdim. Bu çanta gerçekten sağlam, gerçekten iyi duruyor, taşıması kolay ve hafif, bu yüzden her zaman kitabımda bir kazanan oldu. Küçük mini 395 $ ve küçük 495 $.

Birçok kişinin de mamas olduğunu biliyorum – herhangi biriniz kiddos’unuzla eşleşen kıyafetler satın alıyor mu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts