Chanel, Tumblr’ın 2014’ün önde gelen çok sayıda çanta markasıydı

Bu, hem çantası temalı March Madness hem de Dünya Kupası braketlerimizin sonuçlarını gören herhangi bir kişiye şok edici bir haber olmayacak (Chanel, her ikisini de kazandı Ancak Fransız markası bir web tacı daha aldı. Chanel, Tumblr’daki en çok yeniden bloglu çanta markasıydı ve ikinci olarak sadece Nike’ın arkasında çok önemli bir moda markası oldu. İşte bu kadar şaşırtıcı değil.

Chanel’in en akıllı adımı (en azından mevcut satışları için), bu tür çantaların bir tüketici altın madeni olduğu 2000’lerin başında logo kaplı tuvalden yapılan çantaları asla piyasaya sürmemiş olabilir. Son yıllarda, bu tekniğin istekli müşteriler için daha düşük maliyetli bir giriş noktası üretmek için kullanan markalar, satışlarını sonbaharda gördü; Tüketiciler sadece bu çantaları kullandıkları kadar istememekle kalmaz, aynı zamanda kendileri için anlaşılan bir markadan her türlü çanta için ödeme yapmaya daha az hazırdırlar. Bir markanın deri hizmetine dernek olarak zarar verebilir.

Chanel’in birbirine taşıma-C logosu yaygın olarak bilinirken, sayısız çanta tasarımının dışlarını da süslerken, markanın on yıl önce gösterdiği küçük kısıtlama, Karl Lagerfeld’in modanın daha büyük kültürel zeitgeist ile tam olarak nasıl uyduğu için güçlü bir duygusu ile entegre edilmiş, Hala iyi hizmet etmek için. Tumblr’ın resimlerin hızlı cirosu, gençlerin bir markayı genel olarak nasıl gördüklerinin mükemmel bir testidir ve Chanel, gençleri ve estetik olarak düşünülen birçok rakibinden daha iyi bir görev yapmış gibi görünüyor. Bu potansiyel müşteriler için akla büyük olasılıkla akla gelen şeyin, tonlarla daha az maliyetli seçenekler yerine biraz markalaşma ile üst düzey deri çantalar olması zarar görmez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts