Herkesin tam açıklama çıkarına sahip bir Balenciaga çantası

sahip olmasının 5 nedeni, hepinizin unapologetic bir Balenciaga fangirl olduğumu bilmeniz çok önemlidir. Markanın klasik motosiklet çantaları üzerinde tarafsız olamam çünkü onları çok seviyorum-Markayı tüm zamanların sahiplik listemin en üstüne koyan üç farklı şekilde dört sahibim (yayılmayı seviyorum genellikle para, genellikle).

Bu nedenle, sanki marka için bir şansı elde ettim ve Balenciaga’nın çantalarından birini gelecekteki bir satın alma olarak düşünen herkes için, tek bir tavsiyem var gibi hissediyorum: Dalma. Ve ayrıca, neden birkaç nedenim var…

5. Renkler! Renkler! Ne de olsa Balenciaga’dan bahsediyoruz. Siyahlar, kahverengiler ve beiglerden işteki en parlak (ve en iyi) parlaklara kadar her şeyi yaparlar. Mücevher tonları, neonlar, istediğiniz her şey. Her şeyi yaptılar ve bize her yıl yılda iki kez yarım düzine yeni renk veriyorlar. Bazı durumlarda, artık mevcut olmayan geçmiş favorilere geri dönüşlerdir, ancak tipik olarak yeni kıyafetler inşa etmek için yeni bir ton ürünüdür. Herkesin favorisi var – Mayın 2007 Violet.

4. Balenciaga şeklindeki herkes ve herkes için bir şekil, klasik motosiklet çantalarını renk yaptıkları kadar çok sayıda boyut ve şekil olarak yapar. Madeni para çantalarından debriyajlara, gece çantalarına kadar, ne taşımanız ve nasıl taşımayı seçerseniz seçin, sizin için bir şey var. Hobos ve çantalar çizginin çoğunu oluşturur, ancak o zaman bile, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli boyutlar vardır.

3. Tüy olarak ışık, ancak büyük donanıma sahip yinelemelerde bile bir tahta gibi sert değil, Balenciaga çantaları hala şimdiye kadar taşıdığım en hafif. Deri, çok sayıda markanın tercih ettiği tıknaz, kalın malzeme yerine ince kesilir ve diğer birçok çantadan daha uzun süre taşımayı kolaylaştırır. İnce deri ile bile, hiç yırtma veya dayanıklılık problemim olmadı ve çantalarımı ölümüne taşıyorum ve onlara iyilik yapmıyorum. Benim amacım için ideal bir kombinasyon.

2. Girly olsalar bile, hala sinirli Balenciaga, meşru bir şekilde beni neon yeşil veya bubblegum pembesi olan (ve pembeden nefret ediyorum) bir çantada para harcamayı düşünmeye zorlayan tek markadır ve bunun nedeni herhangi birinde Renk, hala modern ve biraz sert görünmeyi başarıyorlar. Ama çok zor değil! Tamamen çiviler veya tokalarla kaplı değiller, sadece birkaçı ve herhangi bir renk seçimini dengelemek (veya siyah gibi bir şeyi daha da iyi hale getirmek) yeterlidir.

1. Herkes birine sahip değil ve asla insanların motosiklet çantalarının oynandığını ya da herkesin bir tane ya da her neyse olduğunu söylediğini duymayacaklar. Bu doğru değil. Marka, hem çevrimiçi hem de mağazalarda, kapsadığımız diğer tüm büyük markalardan daha zordur ve çok aranan renkler nispeten düşük sayılarda yapılır. Geçmiş favoriler eBay’de (bazen çok iyi) perakende satışa satılır ve dünyanın birçok şık şehirinden birinde yaşamadığınız sürece, pratik olarak asla bir tane taşıyan başka bir kadınla karşılaşmazsınız. Varlıklarının farkında olan Amerikalıların yüzdesinin çift haneye yaklaşmadığından bahse girerim. Bunu diğer markalardan imza ile karşılaştırdığınızda, hala nispeten özel çantalardır.

Hala ikna olmamış mı? Yeterince adil, ama belki bir gün Balenciaga’nın sadece sizin için seçtiğini hissettiğiniz sihirli rengi göreceksiniz ve işler netleşecek. bana güven.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts