Rebecca Minkoff Loveletter Sabah Blog’u takip etmekten iyi bildiğiniz gibi küçük çanta

sonra, onlara gerçek hippi-şık ipuçları olan çantalara bayılıyorum. Ancak bu Rebecca Minkoff Loveletter sabah küçük çantadan sonra, çantanın hippi-glam olduğu benzersiz bir his alıyorum, olduğu gibi, sonucu etek ve örgülü kafa bantları yapmayanlar tarafından giyilecek kadar glam. Daha önce de belirttiğim gibi, Rebecca Minkoff kızı, kaygısız ve glam ve hafif hipster var; Yumruğunda bununla birlikte oldukça evde olacaktı.

Uygun bir şekilde “Antik Beyaz” olarak adlandırılan renk, yerel alışveriş merkezi çay dükkanındaki eski, güzel knarled beyaz metal masanın hatırlıyor (oh, sanırım bu sadece benim). Ama bir çay dükkanınız olmasa bile, görmüyor musunuz? Renk, bir dükkan penceresinde güzel oturan eski kuş kafeslerininki gibi.

Deri üst dikiş ve stratejik olarak yerleştirilmiş saplamalar sadece çekiciliğe katkıda bulunur. Ve neon kuşlarla basılmış olan renkli, parlak renkli bir topluluğun bu çanta ile ne kadar iyi çalışacağına dair beni çok mutlu ediyor. Ve unutmayalım, klasik Mam şekli. Bu noktada, el çantası severler, bu şekil hakkında söylenecek çok şey yok çünkü hepimiz onu biliyor ve seviyoruz. Shopbop aracılığıyla 550 dolara satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts