Şu anda coveting: Byredo Circuit Medium Torba

Bu yıl için uzman hedeflerimden biri, daha düşük anlaşılan markaları vurgulamaktı, ayrıca genellikle daha çağdaş bir maliyet noktasında indie markaları anlamına gelir, bugün bir Hatırlayamadığım üst düzey marka, çantalar bile yapıyor: Byredo.

Kült-favori kokusu çingene suyu sayesinde Byredo’ya aşina olabilirsiniz. 2006 yılında kurulan Byredo, başlangıçta üst düzey parfümlerden oluşan bir üreticisi olarak başladı ve yaratıcısı Ben Gorham, kokular ve anılar arasındaki bağlantıdan etkilendi.

Byredo’nun cüzdanlara ve üst düzey ürünlere giden yörüngesi biraz uzak görünse de, üst düzey markaların her iki kategoriyi de oluşturması nadir değildir, ancak yine de koku ikinci gelir. Ne olursa olsun, deri ürünlere taşınma 2010’ların sonunda başladı ve marka için doğal bir ilerleme oldu. Byredo, “yeni bir yaklaşımla üst düzey dünyayı yeniden icat etmeyi” ve mevcut çantalarına da bakmayı hedefliyor gibi görünüyor.

Byredo, üst düzey kokulara inanırken benim için aklımda olsa da, Byredo’nun da gerçekten cüzdan yaptığını hatırlamıyorum. Kısa bir süre önce Instagram olan tavşan deliği ile kaydırıyordum (bunu daha az yapıyorum – bir çözünürlük daha), inanılmaz şık bir kadının elinde temiz, keskin çizgilerle pürüzsüz bir çanta tespit ettiğimde.

Takipçi sayısının banka hesabınıza eklemek için öldüreceğiniz herhangi bir sayı türüne eşdeğer olmadığını ve bu nedenle bir ‘etkileyici’ hakkında düşünülmeyeceğini anlamaktan büyük mutluluk duyacaksınız. Onun hesabını bile hatırlamıyorum, ancak çantayı hatırlıyorum, Byredo’ydu.

Zihinsel bir not yaptım ve son olarak şimdiki çantalarından birkaçını inceleme imkanı aldım. Gözüm anında devre orta torbasına (2.100 $) çekildi. Temiz çizgileri ve dikişleri anında sevdim ve çantanın genel pürüzsüz siluetine çekildim. Marka eksikliği de oldukça dürüst, inanılmaz derecede ferahlatıcıydı.

Devre torbası geleneksel buzağı derisinden yapılmış ve zarif kuzu derisinde kaplanmıştır. Ben küçümsenen buzağı derisi versiyonuna çekilirken, çanta da aynı şekilde gerçekten çarpıcı bir boyalı Python versiyonunda mevcuttur. Aşağıdaki Byredo’dan daha fazla silüet göz atın.

Byredo Blueprint çantası (4.200 $)

Byredo En İyi Sahil Şeridi Çantası (2.150 $)

Byredo de la Sac (2.250 $)

Byredo Circuit Orta Çanta (2.100 $)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts