SEVİYORUM VEYA BAŞLAT: Saint Laurent çantalarının beni zaman zaman karıştırmasına rağmen, nötr olmayan Metalikler

, aslında markanın spor çantalarının daha küçük versiyonlarının önemli bir hayranıyım; Çok sevimli ve biraz daha büyük seçeneklerle karşılaştırıldığında, fiyat noktası oldukça iyi. Birini kalp atışı içinde taşırdım. Ya da daha doğrusu, pratik olarak metalik olmayan bir deride bir tane taşırdım. Saint Laurent Metalik Oyuncak Duffel ile ilgili olduğunda, pek ikna olmadım.

Genel olarak, geleneksel metaliklerden çekinmiyorum. Muhtemelen dolabımda siyah ve bronzlaştığımdan çok daha fazla gümüş ayakkabım var ve şimdiye kadar sahip olduğum en sevdiğim çantalardan biri 2005’ten itibaren metalik bir kalay Balenciaga idi. Değil, o dönemde ve çoğunlukla bugüne kadar oldukça aranıyorlar. En küçük Saint Laurent Duffel’in bu versiyonuna göz attığımda, hemen o döneme geri döndüm. Nötr metalikler, altın ve gümüş gibi, bunu iyi bir şekilde yaptı. Renkli metalikler ise o kadar olumlu değildi.

Ucuz görünmeden mavi veya pembe gibi bir yüzeyi çekmek inanılmaz derecede zor ve aslında çantanın bir kısmı, Hedi Slimane’nin etkilerinden biri olan elektro-punk görünümüne referans vermektir. Bu bağlamda, çanta maça başarılı olur, ancak nihai ürünün özellikle pahalı göründüğünden emin değilim. Sanırım tüketicilere uygun olup olmadığı. Neiman Marcus üzerinden 1.390 dolara satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts