Bu Chloe Marcie beni Cadılar Bayramı’nı

düşündürüyor Cadılar Bayramı’nı kesinlikle ne kadar olumlu sevdiğimi söyleyerek başlayabilir miyim? Aslında, sonbahar aşkımla çakışıyor. Bunun için yaşıyorum. NYC’ye yer değiştirmemizden heyecan duymamın birçok nedeninden biri, tekrar gerçek bir düşüş yaşayacağımızdır. Bu, yaprakların dönme, sıcaklıklar daldırma ve kış mevsimi kapıyı çalması anlamına gelir. Oturma odamızda bir patlama yatağında otururken gıcırdadım, çünkü kanepelerimiz masalarımız gibi gitti (hayal edin!).

Kahverengi kulplu ve altın donanımlı tuğla kırmızı deri çantada özel Chloe Marcie’yi bulduğumda, düşünebildiğim tek şey sonbahar. Bu çanta mükemmel bir düşme çekiciliği var.

Tüm Chloe çantalarından Marcie, ilk günden itibaren anında favoriydi. Aslında Marcie benim kişisel favorim. İlk tasarıma sadık tutulan çantanın şekli ve gövdesi ile çok sayıda reenkarnasyon vardır.

Bu sürüme geri dön. Tuğla kırmızı deri olarak adlandırılırken, bilgisayar ekranımda Orangey-Red görünüyor. Umutsuzca kırmızıdan çok daha turuncu olmasını istiyorum. Sonra beni Cadılar Bayramı’na geri getiren bir balkabağı düşünmemi sağlıyor, bu da beni olabildiğince memnun ediyor. Boyama, tüm sonbahar tonları için idealdir, çünkü gardırobunuza biraz renk eklerken kahverengiler, kremler ve sessiz paletlerinizle eşleşecektir. Sadece NAP aracılığıyla 1.650 dolara satın alın.

Ayrıca, Net-a-Porter ile birlikte beş Chloe Marcie çantası için bir araya geldiğimizi unutmayın! Girdiğinizden emin olun:

Chloe Marcie hediyesine girmek için tıklayın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts