Alexander McQueen Izzie Debriyaj

Muhtemelen fark ettiğiniz gibi, yapılandırılmış çantalara bayılıyorum. Birisi onları bir antik fotoğraftan koparıp elbette biraz baharat ettiği gibi, içlerinde böyle bir sofistike varlık var. Bu Alexander McQueen Izzie debriyajı, bulduğum bu şekildeki en son çanta. Donanımı seviyorum, altın benim için biraz fazla altın-y olsa bile, biraz fazla cafcaflı. Takıntılı olduğum şekil bu. Debriyajın kendisi ise farklı bir hikaye.

Yanardöner patent deri bana o karanlıkta parlayan kurbağalardan birini hatırlatıyor, ama bunu bir çantada istemiyorum. Shannon’ın gözden geçirdiği McQueen’in kafatası debriyajı ile aynı renk, ancak renk o debriyajda bundan çok daha şirin. Ve retro dönüş kilit kapanışını sevmeme rağmen, çantanın arkasında hayran olmadığım şey bu. Neden arkada bir bilek kayışı var? Yan tarafta ince bir bilek kayışı olduğunu anlayabiliyorum, ama neden sırtla aynı hizada olun? Oh McQueen, eğer sadece bu debriyaj başka bir (normal) renkle geldiyse- o kayış olmadan. Zappos aracılığıyla 1527 $ karşılığında satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Super Bowl XLIVSuper Bowl XLIV

Sadece bir kısa saatlik çok kase XLIV resmen başlayacak. NFL futbol benim tercih ettiğim geçmiş zaman olmasa da, oyunun büyüklüğünü göz ardı etmek zor. Vlad ve ben için, haftalar ve