Bugün Rastgele Lüks Minutiae: Hermes ve Louis Vuitton’dan Kalemler

Fransızca derigoods büyük Hermes gibi kuduz, kudretli bir marka ile bir marka olduğunuzda, hem karları en üst düzeye çıkarmak hem de barındırmak için kutunun dışında düşünmek önemlidir. Çok özel müşterinizin her ihtiyacı. Çift hanelerde üç aylık büyüme ile Hermes, Hermes, Louis Vuitton kitabından bir sayfa çıkardı ve şimdi yazma aletlerinin en basitleri de dahil olmak üzere her şeyi güneş altında markalıyor: Kalem.

Fantezi pantolon kalemleri uzun zamandır lüks endüstrinin ayırt edici özelliği olmuştur, ancak deri sarılı Hermes Arlequin H kalemi tamamen farklı bir şeydir. Kalemler ince mürekkeple doldurulabilir ve nesilden nesile aktarılabilir; Öte yandan kalemlerin, yapıları nedeniyle kısa satın alınması ima edilmektedir.

Buna ilk rastladığımda… kurşun kalem (kalem için süslü kelimeler yok), derhal düşüncem, “Eh, bahse girerim Louis Vuitton da bir tane yapar.” Hermes ve Louis Vuitton birçok yönden birbirine benziyor (ve LVMH onları aynı bütünün bir parçası haline getirmek için cehennem gibi görünüyor) ve muhtemelen onlardan kalem satın alacak kadar kudretli müşterileri olan sadece iki moda markası. Chanel de bu listeyi yapabilir, ancak henüz o belirli Fransızlar setinden bir kalem bulamadım, bu yüzden bir an için onları dışarıda bırakacağız.

Louis Vuitton Altın Gündem Pencil, Louis Vuitton’dan 245 $

Vuitton aslında bir kalem yapar. Hem gümüş hem de altınla geliyor ve sırasıyla 175 $ veya 245 $ karşılığında satılıyor. Vuitton kalemi, uzun süreli kullanım için tasarlanan yeniden doldurulabilir bir yürütme gibi görünüyor, bu yüzden hala biraz aptalca olsa da, en azından markanın gündemlerinden birinde kullandıktan birkaç ay sonra atmanız gerekmeyecek.

Öte yandan, yanılmadıkça, Hermes kalemi ince bir dokuma deri tabakasına sarılmış ve keskinleştirilmesi ima edilen normal, ahşap bir yazıdır. Neredeyse bitmeyen deri eşyalarım Ennui’de bu noktada, Hermes’in eşleşen deri kaplı kalemle kazanma da sunmadığına şaşırdım. Belki gelecek sezon. Hermes aracılığıyla 85 dolara satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts