Ofis gardırobunuzu servis kıyafetleri onaylı seçimlerimizle yenileyin

Hizmet kıyafetleriyle ilgili olduğunda, iş kıyafetleri kategorisine giren gardırop seçenekleri tarafından perçinlenmediğimi itiraf eden ilk kişi olacağım. On yıldır bir ofis ortamında çalışıyorum ve blazerler, temel bluzlar veya elbise pantolonları için alışveriş yapmaya heyecanlandığım bir zamanı hatırlayamıyorum, ama kimse var mı? Hizmet kıyafetleri genellikle muhafazakardır ve genellikle bayat olarak karşımıza çıkıyor, ancak bu şekilde olmak zorunda değil! Ne giydiğiniz konusunda mülayim veya tedirgin hissetmekten daha kötü bir şey yoktur, özellikle haftada 40 saatten fazla. Moda, ofis içinde ve dışında eğlenceli olmalı, ancak ofis gardırobunuzu en iyi şekilde yapmak ve hala bir profesyonel olarak mevcut olmak için biraz ince ayar yapmalıdır.

Kıyafet kodu spektrumunun hizmet gündelik tarafına yaslanan bir ofiste çalışıyorum, bu yüzden kuşkusuz ofis görünümlerimle oynamak için biraz daha fazla kıpır kıpır odam var. İş kıyafetlerime şık bir bükülme yapmak için aksesuarlara güveniyorum ve doğal olarak, el çantam 9-5 kıyafetlerimi yükseltmenin ayrılmaz bir parçası. El çantaları, bir çift nötr çalışma pantolonu ve bir bluzu kadar iyi hissettiren bir topluluğa dönüştürme yeteneğine sahip oldukları için benim gol atma parçalarımdır.

Ben kendi kendini ilan eden bir logo ve ifade çantaları sevgilisiyim, ancak normalde işyeri için çok daha fazla ağırlık parçasını seçiyorum. Son zamanlarda Mulberry Bayswater’ımı tekrar ofise giyiyorum. Bayswater’ım, nötr ofis kıyafetlerime karşı eğlenceli bir renk popu olan ateşli kırmızı-turuncu bir renk tonu. Ofisimdeki birçok insan çantamın tasarımcı olduğunu öğrenmek için şok olurdu çünkü logo eksikliği ile radarın altında uçuyor. Geçen hafta Bayswater’ımı siyah bir tulumla giydim, bu idealdi, çünkü hala ofisimin profesyonel standardıyla eşleşirken trend oldu.

Bir pozisyonda yeni iseniz veya bir ofisteki gardırop kültüründen emin değilseniz, düz nötr renkli bir tote çanta her zaman sağlam ve güvenli bir seçimdir. Dallanma konusunda rahat olduğunuzda, ofis modunuzu keşfetmeye başlayabilirsiniz. Şahsen, bir açıklama yapan ama sade ve şık çantalar giymeyi tercih ediyorum. Biraz renkten dehşete düşmüyorum, ancak nötrler asla işyeri için kötü bir seçim değildir.

Ofise getirmek için en sevdiğim çantaları topladım. Bunlardan herhangi birini toplantılara hizmet etmek veya saatte seyahat etmek için giyerdim. Sonuçta, deneyimlerimin ve yeteneklerimin meslektaşlarıma yapışmasını istiyorum (elbette ne giydiğim hakkında iyi hissederken!).

Gucci Zumi Orta Üstü Yönet Torbası (3.980 $)

Prada Medium Saffiano Lux Tote (2.490 $)

Mulberry Bayswater Tote (1.495 $)

Salvatore Ferragamo stüdyo rock çantası (2.500 $)

Demellier Montreal deri çanta (575 $)

Chloé Small C Deri Tote (1.290 $)

Fendi Peekaboo X-Lite Yumuşak Buzağı Satchel (4.550 $)

Marc Jacobs editör büyük çakıllı deri tote çanta (495 $)

Wandler Mia Buzağı Deri Tote Çanta (970 $)

Loewe Cube İki Tonlu Üst Kalıcı Çanta (2.990 $)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts