Louis vuitton noe bb çoğaltma incelemesi

Benim güzel louis vuitton noe bb çoğaltma

Hey Guys Bu yazı için Replica Louis Vuitton Noe BB çanta gözden geçireceğim. Hem Avrupa hem de Türkiye’yi ziyaret ettiğimde yaz tatili için Damier Azur’daki çantayı satın aldım ve küçük boyutu nedeniyle çeşitli turistik yerleri ziyaret ettiğimde çantaya mükemmel olacağını düşündüm. Neyse, ne yazık ki, çantamın dibine hasar gördüm. CringeWorthy), köpeğinin aslında otantik olan Louis Vuitton’u çiğnemesini söyleyen bir blog okuyucuydu. Bununla birlikte, bir kez çanta patinasının, rengin süslemelerde daha koyu olduğundan yarı iyi görüneceğini düşünüyorum. Torba gerçekten iyi bir çoğalttı, tuval kalitesi ve deri inek derisi süslemeleri her ikisi de orijinal kalitedeydi.

Buna nasıl söyleyebilirim? Otantik Louis Vuitton çanta üzerinde tuval için iyi bir ağırlık hissedebilirsiniz ve birçok kopyası bu ağırlığa sahip değil, bunun yerine süper hafif ve çürük. Bu, iyi ve kötü bir kopya arasındaki farktır. İyi bir çoğaltmanın başka bir işareti, torbanın türünü kendi başına tuttuğu ve el çantasını aşağı koyduğunuzda hemen aşağı doğru olmadığıdır. Çoğu kopyası formlarını tutmaz, bu yüzden çevrimiçi ya da şahsen (açıkça daha kolaydır) iyi bir nakavt aramak için ne alışveriş yapabileceğinizi bilmek zorundasınız. Neyse, lekenin yanı sıra çantanın kalitesi aslında oldukça iyi!

Bu çantada fark ettiğim bir şey, çoğu Louis Vuitton replica el çantaları eksikliği, süslemelerin doğruluğu. Bir sürü Louis Vuitton replica poşeti, kenarları bitirmek için kullanılan parlak bir kırmızı renkte olan kırmızı bir lake sahiptir. Louis Vuitton, bu bitişi gün içinde kullanıyordu, bu yüzden bu tür bir kırpma ile bir çoğaltma çantası satın almak ölümcül değil, ancak çantanızda kullanılan en son üretim yöntemine sahip olmak her zaman daha güzel. Louis Vuitton’un şimdi yaptığı şey, kulplar için inek derisi süslemelerinin yanlarında bir mat kahverengi mühür kullanmaktır ve aşağıdaki resimlerde, gözden geçirmediğim resimlerde, aslında kırmızıya karşı donuk kahverengi süslemelere sahip olacağını düşünebilirsiniz.

Genel olarak, el çantasına yaptığım hasarın yanı sıra, çantayı, tüm anahtar detaylarına sahip olduğu için, çantayı 9 / 10’u, tüm anahtar ayrıntılarına sahip olduğundan ve dikişlerin pek çok Louis Vuitton çoğaltmasının parlak sarı görüntüsü olmadan iyi yapılır. İş Parçacığı. Madenle benzer zarar görmüş Louis Vuitton çantasına sahip olan herkes için bir ipucu, süslemelerde zeytinyağı kullanmak ve daha sonra Patina işleminin biraz hızlanmasına yardımcı olmak için torbayı güneşte yerleştirin. Çantaların görünüşü biraz arttıktan sonra bu numarayı kendim ve güncellenmiş fotoğrafları yayınlayacağım! Torbayı aşağıdaki yorumlarda ne düşündüğünüzü ve louis vuitton veya tasarımcı çanta (gerçek veya sahte) şahsen mahvolmuş olup olmadığınızı bana bildirin.

Altındaki hasarı tespit edebilir misiniz? Patinanın rengini bile dışarı çıkaracağını ve farkedilebileceğini dua ediyorum.

Çantaların alt atışının, hasarı net bir şekilde görebileceğiniz yer. Hiç tasarımcı cüzdanlarından herhangi birine zarar verdiniz mi? Öyleyse aşağıda yorum yapın ve denemek ve düzeltmek için ne yaptığınızı bana bildirin!

Çantanın tokasının daha yakın bir atış.

NOE’nin bilinen küçük düğüm!

Ne yazık ki çantaların damgası tüm hasarlardan kurtulmadı!

Donanımın ve dikişin başka bir closeup.

Donanımın bir closeup ve bunun üzerine yazma almak istedim!

Tonerin torbanın içindeki daha fazla hasar vermediğini şaşırdım!

Genel olarak ben noe kopyası ile çok etkilendim!

Bu mesajı değerli ya da ilginç bir şekilde bulduysanız, beni thepursequeen@hotmail.com adresinden bana e-posta ile göndererek cüzdan kraliçesi bloguna abone olmaktan çekinmeyin! Ayrıca, herhangi bir web sitesi için blogda göndermek için bir inceleme ile de iletişime geçebilirsiniz (çoğaltma veya otantik)!

Bloglovin’de beni tıklatarak takip et!

Bu yazı ne kadar yararlı oldu? ExcelyGoodAveragePoorAwful

Bu makaleyi değerlendirin (2 oy)

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

Ayrıca tadını çıkarabilirsiniz:

Sahte Hermès’i bulabilir misin …

Satın almaya değer olmayan markalar …

Louis Vuitton Trapez Çantası: İhtiyacınız olan her şey …

BALECIANGA REPLICE ÇANTASI İNCELEME! … www.designerdiscreet.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

İlkbahar 2015İlkbahar 2015

için en iyi saçak çantalardan 18’i, tercih ettiğim satın alma sitelerine sürekli olarak yeni gelenleri inceliyorum ve yakın zamanda büyük bir saçak moda parçaları, cüzdanlar ve ötesinde akını keşfettim. Fringe,