Son Takıntı: Proenza Schouler Battaniye-Baskı PS1

Proenza Schouler Battaniye Baskı PS1, Net-A-Porter üzerinden 2290 $

Bir sonraki zaman için koleksiyonuma eklemek için bir sonraki çanta olarak listemde Proenza Schouler’ım vardı, ancak bu kararı verdiğimden beri, ayları tam olarak hangi çantayı almak için harcadım. PROENZA BEDAVA OLDUĞUNDAN GİBİ GİDERE GİDERE GİTMELİDİR. Tabii ki, şimdi PS11’e tapıyorum, ancak Proenza satın almak, bir Apple ürünü satın almak gibi bir çeşittir – şu anda gerçekten istediğim harika şeyleri almalı mıyım yoksa altı ay beklemeliyim ve ne tür bir katlanarak-daha müthiş Markanın kesinlikle geleceği şey? Bunlar büyük problemler.

Bu yüzden Megs ve ben çıkan Proenza Schouler PS1’in hemen hemen her versiyonunu yazıyorum; Onun için konuşamam, ama neredeyse her zaman her biri tarafından şehvet. Şu an proenza Schouler Battaniye-Print PS1, Güz 2011 için Yepyeni, Şu Anda Nerede Olduğum Şehvet ve Karışıklık, PS11 İstediğimi Düşündüm?

Özellikle bu PS1 hakkında bu kadar esasen proenza var. Tan ve Neon Sarı’nın Black’e karşı kombinasyonu, pixelated, her şeyi sınırlayan zengin siyah deri, geleneksel Kızılderili battaniyelerine, her şeyi sınırlayan zengin siyah deri. Gündelik bir ortamda temel siyah gibi giyilebilecek çok renkli bir çanta ve bu tür özel henüz kullanışlı aksesuarlar, bütün bir topluluğun bir sonraki seviyeye kadar olan şeydir. Sadece bu çanta sizi otomatik olarak bloktaki en havalı çocuğu yapmaz, aynı zamanda özel Proenza Magic’i çalıştırırken ondan biraz iyi bir şekilde yararlanacaksınız. Bayanlar, bu çantayı ne kadar istediğimi bile açıklayamıyorum. Net-A-Porter üzerinden 2290 dolara satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts