Rebecca Minkoff Exclusive Saks Koleksiyonu

HSN için bir kapsül koleksiyonu yayınladıktan sonra Rebecca Minkoff, bu Mayıs ayında Saks Fifth Avenue için lüks bir el çantası koleksiyonunu piyasaya sürmeyi seçti. İlk koleksiyonu için, Nikki gibi ünlü Rebecca Minkoff çantaları ve çantadan sonra sabah kertenkele ve diğer lüks malzemelerde rafine ediliyor. Bazı tanınmış tasarımlarının yanı sıra Rebecca Minkoff, çizgiye yeni şekiller sunuyor. Bunlardan bazıları bir çekmece kovası çantası, büyük boy klasik tote ve yan satır messenger çantası bulunmaktadır.

Mağazanın temsil ettiği zamansız lüks ve olağanüstü kalite nedeniyle koleksiyon hattımı başlatmak için SAKS ile ortak olmayı seçtim ”dedi. “Saks Fifth Avenue’da bulunan özel lüks el çantası tasarımcıları listesine katılmak heyecan verici bir onur. SAKS müşterileri mevcut Rebecca Minkoff hattına zaten aşinadır ve yıllar boyunca çok destekleyici olmuştur. Mevcut müşterilerime sadece çok daha çekici bir seçenek sunmakla kalmayıp, aynı zamanda sadece etiket değil, stil ve kalite için tasarımcı çantaları satın alan yeni bir genç SAKS tüketicisine de dokunmak istiyorum.

Kullanılan deri ve malzemelerin kalitesi ortak çizgisinden daha yüksek uçtur. Rebecca, gül altın donanımında gerçek altın kullanıyor ve Prada gibi birinin seçeceği buzağı ve üst katmanlı malzemeler seçti. Birçok tüketicinin sorusu devreye giriyor. Çantalar genellikle 700 doların altında olan bir tasarımcı için 550 ila 2.000 dolar ödüyor musunuz? Alıcılar olarak, çok daha düşük bir fiyat etiketine alışıkız, kolayca bazı çıkartma şoku olabilir.

Cevabım, bir Rebecca Minkoff koleksiyon çantasına savurum, evet, eğer çanta benimle konuştuysa. Şimdiye kadarki resimlerden seçimlerim Luxe Nikki ve Lux Debriyaj’a gidiyor. Her ikisi de özünde Rebecca Minkoff, ancak orijinal görüntülerden çok uzak durmadan ayrı durmalarına yardımcı olan özel lüks dokunuşlara sahip.

Rebecca Minkoff çantalarının büyüyen hayran kitlesi tam olarak şimdiye kadar duymayı merak ediyorum. Rebecca Minkoff koleksiyonu hakkında ne düşünüyorsunuz ve neden?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts