Üçgen torba giyer misin?

En çok çanta dünyasında görülen bir grup çekirdek, inanılmaz popüler şekil var. Tote, flep torbası, üst sap, omuz çantası, hobo var… Devam edeyim mi? Çoğu el çantası, şekli biraz belirsiz olsa bile, bir kategoriye veya başka bir kategoriye konabilir.

Örneğin, farklı şekli ve kavisli gövdesi ile ortalama çantanız olmayan Dior eyer çantasını ele alalım. Bununla birlikte, hala bir flep torbası ve/veya bir omuz torbası kategorisine düşer ve şekli, eşyalarınızı biraz daha zor hale getirmesine rağmen, bir omuz veya flep torbası olması amacına hizmet eder yapmak.

Bununla birlikte, o kadar benzersiz ve nadir ki, kendi başına bir kategoriye sığacak bir şekil vardır. Evet, tahmin ettin, üçgen çantadan bahsediyorum.

Balenciaga XS Üçgen Zincir Duffle
Fashionphile aracılığıyla

735 $

Üçgen ikramlar

Üçgen torbası, düz, açısal çizgileri ve çok farklı şekli ile pek çok kişi tarafından denenmemiştir. Birkaç yıl önce Balenciaga’nın Duffle versiyonu vardı, ancak bundan önce 1990’ların ortalarına kadar uzanan Louis Vuitton Sac Üçgeni vardı. Bununla birlikte, kese üçgeni bugünün üçgen torbalarından biraz farklıydı, çünkü 3 taraflı piramit şekli çoğunlukla torbanın yanından görülebiliyordu.

Kuşkusuz, bir üçgen torbası hiç düşünmedim, kısmen yukarıda belirttiğim gibi, teklifler oldukça az, ama ikinci olarak üçgen torbanın ciddi şekilde farklı ve benzersiz olduğunu düşünüyor. Geçen hafta Miami’de Prada butiğini ziyaret ettikten ve yeni Prada üçgen çantaları IRL’yi gördükten sonra (ve Cleo’yu denedikten sonra – hala karar veriyorum!) Bu farklı şekil için yepyeni bir takdirim var. Kısmen sportif, kısmen şık ve% 100 ifade yapımı, üçgen bir çanta sokak tarzında bir yumruk atıyor ve bütçem sınırsız olsaydı kesinlikle içinde olacağım bir görünüm.

Üçgen torba giyer misin?

Celine Üçgen Çantası
24’ler boyunca

1.150 $

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts