Ünlüler ve Balenciaga Çantaları: Gerçeklik yerleştikçe bir retrospektif

Nicolas Ghesquiere ve Balenciaga’nın yollarını ayırmaya karar verdikleri gerçeğiyle karşı karşıyayız, şimdi tek yolla yas tutmaya devam ediyoruz: Ghesquiere’nin yarattığı efsanevi el çantalarını kutlayarak Balenciaga için. Balenciaga motosiklet torbasının uzun ömürlülüğü, tüm enkarnasyonlarında şaşırtıcıdır; Tasarım 2001’de çıkış yaptı ve o zamandan beri, dünyanın en önde gelen moda editörlerinden herkes tarafından Purseeblog şirket personelinin tam yarısına kadar milyonlarca farklı formda. (Bu benim, Megs ve Hilary, sayanlarınız için.)

Yıllar boyunca dört Balenciaga çantasına sahibim ve ilk etapta prömiyeri tasarımcı çantaları dünyasına ilk baskımı körükleyen şey. Tasarımın önemli ünlüleri nedeniyle büyük ölçüde onların farkına vardım; Üniversitedeyken, bir yıldız olmadan bir yıldız bulamadınız. Bugüne kadar, neredeyse Hollywood’daki her kadının düzenli rotasyonunda bir yerde bir Balenciaga var gibi görünüyor. Şüphe mi var? Aşağıda bulacağınız bir kanıt sunmak istiyoruz.

Balenciaga’nın başladığı yerden başlayacağız: düşük, pürüzsüz pirinç saplamaları için “düz pirinç” tasarımı olarak bilinen Balenciaga Le Dix motosiklet çantasıyla. Bu çantalar 2001’den itibaren üretildi; 2003 yılına kadar Balenciaga, 2001 ve 2002 çanta koleksiyoncunun eşyalarını yaptı. Kate Moss hala düz pirinç hobo’sunu düzenli olarak taşıyor.

Naomi Watts, Balenciaga’nın ilk motosiklet çantalarının bir başka yüksek profilli hayranı. Çocuğu kadar sevimli olsa da, küçük timsahını ondan uzaklaştırması gerekiyor!

Hayatta kalan düz pirinçten tahmin edebileceğiniz gibi, siyah çantalar Balenciaga’nın en popüler arasında. Renk, donanımla iyi çalışır ve çantalara şirketin çok övünen parlaklıklarında bulunmayan sert, bisikletçi-y hissi verir. Burada, Rooney Mara klasik donanımla temel siyah Balenciaga şehir çantasını gösteriyor. Neiman Marcus üzerinden 1545 $ karşılığında kendiniz alabilirsiniz.

Black Bal çantanızda biraz daha fazla alana ihtiyacınız olabileceğini mi düşünüyorsunuz? Tori Spelling bir sonraki boyuta sahiptir – klasik donanımlı Balenciaga çalışma çantası. Neiman Marcus üzerinden 1695 $.

Klasik siyah bir görünümde daha fazla alan için açgözlü mü? Yani Gisele Bundchen. B çantası Balenciaga Haftasıdır. Neiman Marcus üzerinden 1845 $ karşılığında kendiniz alın.

Ashlee Simpson, Balenciaga Haftası’nı seyahat için seçerken Gisele ile aynı fikre sahipti.

Balenciaga’nın siyah çantaları sadece klasik stillerde durmuyor. Dev donanım, altın ve gümüş, yıllarca oldukça popüler oldu. Balenciaga, burada Vanessa Hudgens’in Balenciaga dev altın donanım şehir çantasında görülen en büyük dev donanım yapmıyor, ancak Neiman Marcus üzerinden 1895 $ karşılığında Rose Gold’da daha küçük bir versiyon alabilirsiniz.

İşte Balenciaga’nın hayran kitlesinin geleneksel olarak ünlü olanların ötesine uzandığının kanıtı: Porno yıldızı Jenna Jameson, Vanessa Hudgens ile aynı çantaya sahip.

Büyük donanımı kazın ama daha ince bir görünüm ister misiniz? Lauren Conrad, Balenciaga Town çantasını faturaya mükemmel bir şekilde uyan mini dev donanımla seçti. Neiman Marcus üzerinden 1795 $.

Dev donanımı tanıttıktan kısa bir süre sonra, Balenciaga da dev kaplı donanımı tanıttı – çıplak metal yerine, imza saplamaları, Hilary Duff’ın Balenciaga dev kaplı şehir çantasında görebileceğiniz gibi çantanın geri kalanıyla aynı deri ile kaplandı.

Size birçok Balenciaga çantası gösterdik, ancak marka tonlarca omuz çantası yapıyor. Famke Janssen”ye göz atın… Eh, artık yapıldığını düşünmediğim süper uzun bir kayışa sahip bir Balenciaga gün çantası gibi görünüyor. Düzenli gün çantaları (en sevdiğim Balenciaga seçimi) Neiman Marcus üzerinden size 1145 $ çalıştıracak.

Bazen Balenciaga klasik donanımını yıpranmış pirinç dışındaki malzemelerde yapar. Kim Kardashian’ın bu fotoğrafta taşıdığı gibi yeni bir süet motosiklet torbası için Balenciaga Shiny Silver’ı seçti. Neiman Marcus üzerinden 1545 $ karşılığında kendi süet versiyonu satın alın.

Genel olarak, Kardashians büyük Balenciaga hayranları. İşte artık yapılmayan Balenciaga klasik Arena Square Tote ile Kourtney Kardashian.

Kardashian kardeşlerini tamamlamak için, Khloe Kardashian’ın gül altın donanımı gibi görünen bir Balenciaga devi şehri taşıyan var. Neiman Marcus üzerinden 1895 $ karşılığında benzer bir tasarım alın.

Nicole Scherzinger’in parlak kaftan tarafından çekilmenize izin vermeyin – bunun yerine Balenciaga City çantasına konsantre olun.

Renk seçimi Balenciaga Fangirls için çok önemlidir ve Khloe Kardashian, Nicole Scherzinger ve Hilary Duff, adaçayı yeşil çantalarıyla aynı sayfada gibi görünüyor – Hilary’nin klasik donanımlı bir Balenciaga çalışma çantası. Aynı çantayı 1695 $ karşılığında farklı bir renkte alın.

Klasik çalışma çantasının aslında çok sayıda ünlü hayranı var. Bunların arasında Stephanie Pratt var …

… Trish Cyrus, Miley Cyrus’un annesi (Balenciaga Pompon Çantasını tercih eden, 1945 $ Barneys aracılığıyla)… Miley’nin Ful’a göz atınl Birçok çanta özelliğinde koleksiyon!

… Ve çalışma çantasının neon mavi kertenkele versiyonuna sahip olan Petra Ecclestone. (Onu bir timsah Hermes Birkin, Natch ile taşıdı.)

Nicky Hilton (bana sorarsan üstün Hilton) biraz daha nötr bir Balenciaga seçimi yaptı – Fildişi’deki Balenciaga Şehri çantası zarif ve yazlık. Aynı çanta Neiman Marcus üzerinden 1545 $ karşılığında sizin olabilir.

Birisi Nicole Richie’ye, dikkat çekmeyi umuyorsanız, Stark White Balenciaga Haftası çantasının muhtemelen en iyi kamuflaj olmadığını söylemelidir. Neiman Marcus üzerinden 1845 $ karşılığında kendi (çok beyaz değil) versiyonunuzu alın.

Spor salonundan gelmediğinde, Nicole biraz daha cesur. Sonuçta, bu muhteşem Balenciaga Damask Stripe City’yi taşırken kim saklamak ister?

Whitney Port ayrıca Balenciaga çantalarını seviyor Cesur – Bu renk bloklu Balenciaga Günü Çantası

Claudia Schiffer’in Balenciaga Patchwork çalışma çantası (yine de bir iş gibi görünüyor) ayrıca … cesur. Aslında bu cömert bir terim olabilir. Ama Schiffer bir süper model, elbette onu çekebilir.

Bazı süper modeller hala nötrlere gidiyor. Durumda Christy Brinkley ve Balenciaga çalışma çantası. Ya da belki bir haftalık! Bu açıdan söylemek zor.

Anna Kournikova bir model yerine bir sporcudur (en azından nominal olarak) ve aynı zamanda tarafsızlığı da destekler. Seçimi? Geri çekilme Balenciaga ilk çanta. Neiman Marcus’ta 1395 dolara kendiniz alın.

Başka bir yarı atlet olan Danica Patrick de nötrleri tercih ediyor-Balenciaga tercih ettiği tozlu pembe süet Balenciaga velo çantası. Neiman Marcus’ta 1545 dolara deri bir versiyon alın.

Oyuncu Emma Roberts ise açık mavi Balenciaga Neo Folk Messenger seçti. Koyu mavi versiyon Neiman Marcus üzerinden 1175 $ ‘dır. (Tabii ki, Emma’nın Balenciaga’sını zaten ele aldık!)

Ondan önceki Nicole Richie gibi, Ashley Tisdale de spor salonu için bir Balenciaga Haftası çantası kullanıyor.

Belki de en beklenmedik bir şekilde, elektrikli yeşil Balenciaga kağıt tote’de Alanis Morissette var. İnanılmaz koleksiyonunun daha fazlasını görmek ister misiniz? Sizi ele geçirdik. Alanis’in tote’unu 1445 dolara alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

İlkbahar 2015İlkbahar 2015

için en iyi saçak çantalardan 18’i, tercih ettiğim satın alma sitelerine sürekli olarak yeni gelenleri inceliyorum ve yakın zamanda büyük bir saçak moda parçaları, cüzdanlar ve ötesinde akını keşfettim. Fringe,