Çarşamba günü istiyorum: Row, Bindya ve Saint Laurent

10 günlük tatilden sonra, geçen Pazartesi günü İşçi Bayramı’nı kutlamak için, tamamen yönünü kaybettim. Çarşamba mı diyorsun? Bunun için sözünü alacağım. Bana Mars’ta olduğumu söyleyebilirsin ve muhtemelen en azından bir saniye boyunca gerçeği düşünürdüm. Yine de Çarşamba olduğuna inanmaya meyilliyim, çünkü bu, ilk gün sonrası ilk kez Çarşamba günü istememesinin zamanı geldiği ve Pangebeblog ekibinin bazı müthiş sonbahar temellerini canlandırdığı anlamına geliyor.

Olmak
Resmi olarak düşüyor ve her şeyi yazlık ve renkli satın aldıktan sonra, biraz siyaha ihtiyacım var. Yeni başlayanlar için, müthiş bir siyah çanta. Hava soğurken, bana çok aşina olduğumuz katil ağrılı kolu vermeden kış aksesuarlarıma sığabilecek bir çanta istiyorum. Bu yüzden bu hafta, Row Cabrio Hobo sırt çantasına ciddi bir şekilde şehvet ediyorum. Pratik, güzel, şık ve nihayetinde yetişkin bir sırt çantasında istediğiniz her şey – tek sorun size oldukça kuruşa mal olacak. Bu güzellik için tasarruf etmek zorunda kalacağım, ancak savurganlık yapmak istiyorsanız, Saks Fifth Avenue üzerinden 3.400 $ karşılığında satın alabilirsiniz.

Shannon
Zaten Eylül olduğuna inanamıyorum. Yaza veda etmek konusunda isteksiz olsam da, itiraf etmeliyim, net, havalı, sonbahar sıcaklıklarına hazırım. Sonbaharda (ve tabii ki kış) gardırop – eşarplarda bir zımba olan bir öğe var. Bu küçük eklemeler gerçekten başka bir seviyeye kadar kıyafet alabilir. Yani, sonbaharda kucaklamaya başladığımda, mevcut eşarp koleksiyonuma eklemeye başlamam gerektiği anlamına geliyor. Sezonu atmanın bu muhteşem Bindya’nın mutluluk fularının arayışından daha iyi bir yolu yok. Sıcak tonları ve kadınsı deseni seviyorum. Zaten birkaç Bindya eşarplarına sahibim ve sanırım bu koleksiyonumla çok nicely uyuyor. Saks aracılığıyla 150 dolara satın alın.

Amanda
Siz muhtemelen Saint Laurent Fangirl olmadığımın farkındasınız, ancak Hedi Slimane’nin nasıl yapılacağını bildiği bir şey varsa, bir rock yıldızı nasıl giyineceğiniz. Kötü eşek deri bir motosiklet ceketi ararken, benim gibi, bakacak başka bir yer yok-Saint Laurent deri bisikletçi ceketi bir kızın ihtiyaç duyabileceği. Deri ceketler bu sonbaharda her yerde, ancak benimkinin neye benzemesi gerektiği konusunda çok özel fikirlerim var ve birçok trendle karşılaşıyorlar. Birçok tasarımcı, bakmadığı sırada erkek arkadaşınızın ceketini ödünç aldığınız gibi gevşemeyi ve büyük boyu tercih ediyor, ancak benimkinin son derece takılmasını ve doğal atıklarımdan daha düşük olmasını istiyorum. Demiryolu ince ve oldukça düz göğüslü değilseniz, bir moto ceket için en gurur verici şekil budur ve kesinlikle değil – büyük boy bir deri ceket beni bir linebacker gibi gösteriyor. Öte yandan, bu tamamen mükemmel olurdu. Klasik, arketipik rock yıldızı Moto, bir rock yıldızı fiyatına sahip. Net-a-Porter üzerinden 5.645 $ karşılığında satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts