Proenza Schouler PS1 Scarlet ve Gray

İdeal Şimdi kesin olarak anladığım birkaç şey var: 1) Vlad ve sıfır web ile bir ev toplantısı için bir hafta boyunca bir hafta geçirdim erişim. Hem keyifli hem de korkutucu, 2) Hala Proenza Schouler PS1 ile tüketiliyorum ve 3) Amanda, bir Ohio Belirtme Logosu ile bu yayını görmek için gerçekten deli olacak.

Görüyorsunuz, Amanda’nın yanı sıra her zaman geri döndüğüm gibi, kolej futbol takımları hakkında da ilerliyorum. Georgia Üniversitesi mezunu iken Vlad ve ben Ohio Belirleme Üniversitesi mezunları. yanı sıra hepimiz kolej futbolunu seviyoruz. Çok fazla. Bu da beni bu yazıya getiriyor. Net-a-Porter Stock Scarlet’in yanı sıra Proenza Schouler çantalarının gri renklerini gördüğümde, sevinç için atladım. Neden sadece kolej renklerimi anlamak için değil, aynı gün sitenize bir araya getirmek için NAP’ye teşekkürler! Çok takdir ediyorum.

Onlardan başka bu Proenza Schouler PS1 çantaları hakkında başka bir şey bile söyleyemem. Orta boy ahududu deri versiyonu gerçekten derin ve boğucu bir kırmızıdır, ahududu kadar parlak veya hafif görünmüyor (çok daha fazla beyaz şarap rengini etiketliyorum). Açık gri büyük süet çantası harika bir ışık nötrdür. Torbanın kendisi gerçekten benden çok daha fazla diseksiyon gerektirmiyor. Bunu birçok kez konuştum ve konuştum. Web A Porter aracılığıyla Proenza Schouler çantalarını alın.

Bu yayını Go Bucks ile bitirmem gerekiyor! Alma mater renkleriniz nelerdir?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts