Bir Kate Bosworth Press turu her zaman bir güzel çanta geçit töreni

anlamına gelir, burada asla fark edemeyecek bir şeydir: Kate Bosworth’u dergilerin kapaklarında filmlerde gördüğünüzden daha sık görüyorsunuz. Kate yılda sadece bir veya iki iş seçiyor, ancak bu yıl, Long Road Home adlı bir National Geographic kanal mini serisi olan en sonunu tanıtmak için dışarı çıktı. Kate, yerleşik bir moda pazarı favorisidir ve tam teşekküllü bir basın turu, birkaç günlük gardırop modifikasyonunun yanı sıra her biriyle eşleşecek farklı bir çantaya ihtiyaç duyar.

Chloé Faye Günü Çantası
Neiman Marcus üzerinden 1.850 $
Burada son derece başlangıçta: hafif bir taupe gri Chloé Faye Day Bag ile basın turlarına başlamak için NYC’ye LAX EN Yoluna gidiyor.

Koç haydut çantası
Koç aracılığıyla 350 $
Turda sadece birkaç gün içinde, bu baştan sona koçtan görünümü kullandı ve pembe bir koç haydut çantası getirdi. Çevre dostu uyumu, Koç 1941 Bahar 2018 pistinden.

Edie Parker Lara Birlikte Debriyaj
Neiman Marcus aracılığıyla Edie Parker’ı alışveriş yapın
Burada, ışıltılı bir Edie Parker Lara debriyajı ile eşleştirildiği tam Oscar de la Renta Spring 2018 pist görünümünü kullanarak Harry Connick Jr.’ın Talk Show Harry setinden ayrılıyor.

Gabriela Hearst demi çantası
Biri Gabriela Hearst olan birkaç tercih edilen tasarımcıdan bir dizi çanta getirdi. Tam burada AOL geliştirme serisinin dışındaki Gabriela Hearst Demi çantasıyla poz verdiğini gördü.

Gabriela Hearst Ella Bag
Burada GMA’yı Victoria Beckham’ın İlkbahar/Yaz 2018 pistinden kırmızı bir elbise ile eşleştirdiği farklı bir Gabriela Hearst çantasıyla terk ediyor.

Roger Vivier debriyajı
Neiman Marcus aracılığıyla Roger Vivier alışveriş
Roger Vivier aynı şekilde bir favori. Bu canlı Roger vivier debriyajını Manhattan’da tatmin edici bir şekilde getirdi. Onları burada göremezsiniz, ancak botları da Roger Vivier’di.

Roger Vivier Miss Viv Micro Bag
Neiman Marcus aracılığıyla Roger Vivier alışveriş
Kate, tur sırasında birkaç farklı kıyafetle bu siyah Roger Vivier Miss Viv Micro Bag’ı eşleştirdi.

Roger Vivier Miss Viv Micro Bag
Neiman Marcus aracılığıyla Roger Vivier alışveriş
Sonunda, tam burada tercih ettiği Roger Vivier çantasıyla turun sonunda LAX’a geri dönüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts