Ünlüler, Louis Vuitton, eğitmen ve Tod’un

ile karda yakalanıyor Bu sefer Louis Vuitton (eski ve yeni) ile karıştırıyoruz, Tod’dan küçük bir şey ve koçtan yeni hediyeler, hepsi Şenlikli kış mevsimi kar yağışlarına sarılmış. Jennifer Lopez bu hafta seçimiyle bizi gerçekten şaşırttı ve yakın gelecekte yeni bir reklam kampanyası olup olmadığını merak ediyorum. Bu çantayı halka açıklamayı hak etmek için bir sözleşme imzalaması gerektiğini ima etmemek için, ancak J-Lo’nun çantaları tipik olarak beş rakamlı torbalar ve bu çanta (nispeten) çılgınca uygun fiyatlı. Renk bizi ilgilendirdi.

Cheryl Cole
İşte İngiliz şarkıcı/söz yazarı/TV kişiliği Cheryl Cole, Saint Laurent blogger çantasıyla Londra’da Bagatelle’den ayrılıyor. Blogger çantasını hatırlıyor musunuz? Saint Laurent’in bir çanta blogcuları üretmeye yönelik utanmaz girişimi (bir çeşit, belki) gerçekten karşılayabilir mi?

şimdi satın al

Sophie Turner
Sophie Turner kısa süre önce Louis Vuitton Pochette enthuists’in küçük geçit törenimize katıldı. Okuyucularımız, bu çantanın başlangıçta 150 $ gibi bir şey için perakende yaptığı bir Pochette’e bu Ode’nin yorum bölümünde sürekli olarak tartıştılar. Aklım gerçekten patladı.

Louis Vuitton çantalarını buradan alışverişe

Hailey Bieber
İşte Justin ve Hailey, hala Miami’nin etrafında dolaşıyor. Hailey, yeni Balenciaga kum saati çantasını Rusty Pelican’da öğle yemeğine taşıdı.

şimdi satın al

Jennifer Garner
Jennifer Garner yakın zamanda Los Angeles’ta bu mor gizemli sırt çantasını taşıyan bulundu. Saint Laurent’in sırt çantalarına çok benziyor, ancak fermuar doğru değil. Bunun birkaç yıl önce bir şey olduğundan şüpheleniyorum. Intel kim var?

Ashley Tisdale
İşte Ashley Tisdale, yeni tatil filmini Louis Vuitton dikey gövde çantasıyla tanıtmak için New York’taki Build serisine giderken.

Louis Vuitton çantalarını buradan alışverişe

Chloë Grace Moretz
Chloë Grace Moretz, Louis Vuitton Capucions çantasıyla Heathrow Havaalanı’na ulaştı. Chloë’nin yeni bir gerçek suç podcast’i olduğunu biliyor muydunuz?

Louis Vuitton çantalarını buradan alışverişe

Julia Stiles
İşte Julia Stiles, New York’taki bir Sag-Aftra Vakfı etkinliğine Croc-Wholed Tod’un D tarzı çantasını taşıyan bir Sag-Aftra Vakfı etkinliğine varırken yakalandı.

şimdi satın al

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez, bu yeni antrenör Tabby’yi New York’taki Hustlers’ın özel bir taramasına getirdi. Tabby 350 $ fiyat etiketi var, bu da J-Lo’nun yıllar içinde taşıdığını gördüğümüz en ucuz çanta haline getiriyor.

şimdi satın al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts