Bir sonraki dalga: Zaten olduğundan daha popüler olmak üzere 7 torba

El çantası piyasası popülaritesi hiyerarşisi, hayranların varsayabileceğinden daha karmaşıktır. Üstte, genellikle birkaç yıl boyunca hüküm süren ve en çok dikkat çeken BT çantalarına sahipsiniz. Onların hemen altında, yoğun bir şekilde sevilen ve çılgınca başarılı ama “o” olmayan başka bir çanta katmanı var. Çoğu zaman, bu, bekleme listeleri azaldığında çantaların emekli olduğu katmandır, ancak aynı zamanda onu evlerini yapan birçok çanta bulacağınız yerdir – Saint Laurent Sac de Jours ve dünyanın Givenchy Nightingales.

Girmek zor bir katmandır, çünkü bir çantanın tüketici uzun ömürlülüğü olduğu anlamına gelir – bir tasarımın bir veya iki sezon için popüler olması yeterli değildir. Aynı zamanda çantanın ünlüler tarafından sevildiği anlamına da gelir; Onların hayranlıkları, büyük bir lansman veya reklam kampanyasından çok sonra tüketicilerin radarında bir çanta tutmaya yardımcı olur. Şu anda bu katmandaki çantaların çoğu bir süredir var ve son zamanlarda aksesuar pazarında yeni bir muhafız olabileceğini fark ettik.

Aşağıda, endüstri zımbalarına atlayabileceğini düşündüğümüz bir avuç seçtik. Bu çantaların hepsi zaten kendi başlarına oldukça popüler, ancak 2016 seviye atladıkları yıl.

Christian Dior Diorever Tote
Dior üzerinden talep üzerine fiyat
Bu çanta yepyeni, ancak Diorever’ın potansiyel popülaritesi konusunda güveniyoruz. Çanta, Dior Aficionados’tan Pangerforum’daki hızlı bir alışveriş yanıtına ilham verdi ve Dior’un bir sonraki yaratıcı yönetmeni momentumu sürdürebilirse, bu çantayı gelecekte sık sık görmek zorundayız.

Chloé Hudson çantası
Neiman Marcus üzerinden 2.150 $
Chloé, uzun kayışlarda iki küçük flep omuz çantasıyla arka arkaya büyük bir başarı elde etti: Drew ve Faye. Bu çantalar hala çılgınca popüler, ancak biraz daha rahat Hudson hızla yetişiyor.

Céline trotteur çanta
Céline üzerinden 2.250 $
Céline’ın diğer büyük el çantası başarıları gibi, Trotteur tanıdık ama ayırt edici. Aynı zamanda özellikle şık bir kadın için mükemmel küçük yaz çantasıdır, bu yüzden yakında en sevdiğiniz blog yazarının Instagram’ında ortaya çıkmaya başlayacağına bahse girebilirsiniz.

Fendi dotcom çantası
Bergdorf Goodman üzerinden 2.900 $
Dotcom Resort 2016 için yeni başlatıldı, ancak çevrimiçi perakendecilerde satılan seçkin sürümleri ve çantanın çok şık, çok ünlü bazı kollarda varlığını fark ettik. Fendi’nin en büyük gücü, sevilen bir tasarım alma ve sonsuz bir şekilde süsleme ve değiştirme yeteneğidir ve Dotcom, Karl Lagerfeld ve Silvia Venturini Fendi’yi bir sonraki büyük tuvalleriyle sağlayacak gibi görünüyor.

Gucci Dionysos Torbası
Gucci aracılığıyla 2.500 $
Gucci’nin Alessandro Michele yönetimindeki popülerlikteki patlaması, Dionysos’u birkaç ünlü silah üzerinde tespit etmemize yol açtı, ancak Gucci’ye ve markanın bu tasarıma olan ilgisini ve Michele’nin deri mal departmanı için bu tasarıma olan ilgisini sürdürmemize yol açtı. .

Loewe bulmaca çantası
Nordstrom üzerinden 2.450 $
Loewe Yaratıcı Yönetmen Jonathan Anderson, markanın dümeninde kısa sürelerinde çanta yapısı ve konvansiyonlarla oynayarak çok eğlendi ve bulmaca şimdiye kadar denetlediği en büyük başarı. Benzersiz yapılandırılmış çanta ilk önce endüstrinin ileri düşüncelerinin gözlerini yakaladı ve o zamandan beri popülaritesi istikrarlı bir şekilde büyüdü. Son zamanlarda Buzble’ı Beyoncé’nin kolundaki casusluk yaptık ve daha fazla mağaza tasarımı her zamankinden taşıyor, bu yüzden tahminimize göre, Loewe’nin yeni imza çantasının gitmesinin tek yolu artıyor.

Tod’un dalga çantası
Saks aracılığıyla 2.165 $
Tod’un yıllar içinde mevsimsel çanta pazarına dikkate değer bir baskı yapmadı, ancak Wave’nin lansmanı tam mahkeme basının moda versiyonu olarak nitelendiriliyor. Marka, bu yeni tasarımı birçok farklı türdeki modellerin ve aktrislerin kollarına yerleştirdi ve bunu bizim kadar görmekten mutluluk duyuyoruz: Son zamanlarda pek çok çantadan farklı olarak, sadece bir Tod’un bir Geleneksel şekil veya zaten popüler bir torbanın zar zor örtülü bir rehash. Dalga, Loewe Bulmaca gibi, bize gerçek bir orijinal olarak vuruyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts