Linea Pelle Dylan Katlama Bekleme

Linea Pelle Dylan Hattı’nda tam burada Purseblog’da iyi bilgili biz, ancak işte size adanmış okuyucular için yeni bir tane- Linea Pelle Dylan Katlanır debriyajı ve yeni renklerde yeni renklerde Bahar mevsimi için şekil. Bu, ayrıca dönüştürülebilir bir çanta olduğu gerçeği (yazın düşündüğünü düşünenlerin çoğunu görmedik), yeni sezon için mükemmel, hafif ve ferahlatıcı bir çanta olduğu kaçınılmaz son düşüncesine yol açıyor.

Birinde üç çanta: küçük bir omuz çanta, çapraz gövde olarak veya kayışları ortadan kaldırırsanız bekletme olarak giyebilirsiniz. Bir çapraz gövde olarak hoşuma gidiyor, özellikle de kalın yıkanmış deri güzel bir şekilde eğiliyormuş gibi görünüyor; Kayışta bir miktar uzunluk bu eyleme yardımcı olabilir. Ayrıca, fermuar gerçekten benzersiz- sadece çanta olup olmadığından emin değilim, ancak fermuar, neredeyse dijital bir zikzak gibi teknik donanım görünümünü korurken, biraz tıknaz. Parlak renklerin yanı sıra nazikçe buruşuk deri ile iyi tezat oluşturur.

Daha zengin tonları tercih eden parlak sahil renkli çantalar için bir değilim, ancak bunlar mümkün olan en iyi yöntemde gözüme çarptı. Peki grubun tercih ettiğiniz rengi hangisi? Ben Azure için biriyim. Linea Pelle ile 195 dolara alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts