Neden Isabel Marant çantalarına daha fazla dikkat etmiyoruz?

Bu yaz başlarında, NYC’deki Build serisinden çıkarken çivili, bohem-şık bir vücut çantası taşıyan ünlü tarzı yıldızı Diane Kruger’ı buldum. Çanta, geç saatlerin çok sayıda ünlü favorisinden farklıydı ve derinin çok kaliteli olduğunu ve çantanın güzel bir şekilde hazırlanmış gibi görünmesine rağmen, hemen tanımlayamadım. Biraz kazma ile Isabel Marant Nasko çantası olarak çantayı olumlu bir şekilde kimliğe getirebildim. Çanta özellikle benim tarzım olmasa da, büyük boyutlu saplamalar biraz fazla Bohemian’dı, bu konuda sevdiğim birçok unsur vardı ve markanın başka neler sunabileceğini merak ettim. Bir Isabel Marant çantasına sahip olma fikrini masaya geçirdim ve gerçeği, tasarımcının paltolarından biri sonbahar istek listeme gelene kadar genel olarak Isabel Marant hakkında her şeyi unuttuğum söylendi. Isabel Marant el çantalarına daha derinlemesine kazmaya başladığımda, çantanın kendimi gerçekten giydiğini gerçekten görebileceğim diğer versiyonlarda geldiğini keşfettim. Ayrıca başka sevimli Isabel Marant çantaları da buldum.

Tasarım okuduktan sonra, şimdi ikonik olan Parisli tasarımcı Isabel Marant, 1994 yılında adını aldı. Moda editörlerinin ve içeriden gelenlerin favorisi olan Marant, tıknaz örgü, romantik elbiseler, akışlı etekler ve tanınmış kama spor ayakkabıları ile bilinir. Tamamen küratörlü Marant estetiğine ideal son dokunuş olan çanta tasarımları, şık bir yüzeyle rahat, boho hissine sahiptir.

Sarkık deri kılıflardan ve çapraz gövde çantalarından çivili kemer çantalarına ve saçaklı kova çantalarına kadar, bir Marant tasarımının ortalama fiyatı yaklaşık 800 $ ‘dır. Sadece fiyat noktası bu çağdaş tasarımları sağlam ve ekonomik bir seçenek haline getiriyor. Çantaların birçoğu genç bir his var ve aşırı markalı logo parçalarından uzaklaşmak isteyenler için ferahlatıcı bir seçimdir. En sevdiğim çanta, Oskan Yeni Hobo çantası olarak adlandırılan Diane Kruger’in ele geçirilmesinde bulduğumuz tasarıma çok benziyor, bu tasarımın genel şeklini seviyorum. Ve büyük saplamalar benim için çok fazla olsa da, küçük altın çivili taslağına aldırmıyorum. Siyah ve kahverengi ve daha az bohem hissediyor, mevcut gardırobuma mükemmel bir şekilde uyuyor. Markadan diğer kayda değer tasarımlar aşağıdadır.

Isabel Marant Oskan Yeni Hobo Bag (1.090 $)

Isabel Marant Naoko çantaya el koyma (1.390 $)

Isabel Marant Radja kova çantası (801 $)

Isabel Marant Skano çivili kemer çantası (860 $)

Isabel Marant Kylio Fringed kova çantası (725 $)

Isabel Marant Nasko Croc-Efect Crossbody Bag (1.190 $)

Isabel Marant Maskhia çantaya el koydu (1.075 $)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts