Çantalar: Koç Borough Bag

İlk çıkış yaptıklarından beri antrenör ilçe çantalarında çok bulundum ve koleksiyonuma bir tane eklediğimden beri çanta yöntemini rutin rotasyonuma dönüştürdü. Üst düzey mağazalardaki satış elemanları bile ilçemle ilgili endişeler sordular ve tam olarak ne kadar ilgiyi aldığını fark ettiğimde, çanta serimizde bir alan sağlamam gerektiğini fark ettim.

Bu çanta marka için farklı bir yön, ancak yıldızların yanı sıra uzun zamandır koç meraklıları, koçun ilçesini kollarına ve kalplerine bırakmasına izin verdi. Aşağıdaki çanta puanlarımızda tam olarak nasıl puan aldığını görün.

Estetik
Antrenör ilçe çantalarının görünümüne çekilen sadece ben değil, moda tutkunu Sarah Jessica Parker da diğerlerine ek olarak. Bu çanta her şekilde şık. Güzel olduğu kadar kullanılabilir bir çanta seçmenin zor olduğunu keşfettim ve bu koç çantası faturaya uyuyor. Stil kusursuz, aynı zamanda kendimi her kullanımla daha fazla sevdiğimi keşfettim.

Kullanılabilirlik + Performans
Bu şimdiye kadar yazdığım en olası şey olabilir, ancak ilçe benim için birçok cep ve bölme var. İlk kullanmaya başladığımda, iki kese cepiyle ayrılan üç fermuarlı birincil bölme üzerinde çok heyecanlandım. Çanta o kadar çok ayrılık ve kullanılabilirlik var ki benim için de çok oldu. Sorun şu ki, eşyalarımı doğru bölmelere yerleştirmeye çalıştığımda bile, hangi ürünleri hangi ceplere atadığımı aklımda tutmuyorum. Sonunda, zaman alıcı olan telefonumu veya anahtarlarımı keşfetmek için beşine göz atıyorum.

Benim için birçok cep olsa da, süper organize iseniz, bu çanta sizin için mükemmel olabilir. Bölmeler iyi düşünülmüştür, torba ceplerinden biri telefonunuz veya anahtarlarınız için küçük bir iç cebe sahiptir. Buna ek olarak, omuz askısının uzunluğunu seviyorum; Torbanın taşınmasını kolaylaştırır, ancak iç mekanı kolunuzdan çıkarmadan hızlı bir şekilde erişilebilir bırakır.

Kalite + bina
Bu güzel inşa edilmiş bir çanta, aynı zamanda onu aldığım ilk düşüncelerimden biriydi. Deri gerçekten muhteşem ve son derece iyi yapılmış her şey. Henüz yüksek kalitede sorun yaşamadım, ancak biraz farklı olsaydı daha fazla istediğim birkaç şey var. Örneğin, çift üst kulplar, daha sağlam ve daha sağlam olsaydı (Louis Vuitton’u düşünün) ve aynı zamanda omuz kayışı için de geçerli olsaydı çok daha iyi olurdu. Bununla birlikte, yüksek kalitede derilerin ve kullanılan malzemelerin diğer her unsuru gerçekten şaşırtıcıdır, hatta bir sezon önceki koç çantalarından çok daha iyi.

Değer
Her zaman antrenör fiyatları hakkında bir tartışma oldu, ancak ilçe çantalarına gerçekten “overpriced” denilemez. Aslında, son derece iyi fiyatlandırılırlar. Boyutum 548 $ ‘lık perakende satış yapıyor, bu da büyüklüğünde sağlam, ayrıntılı bir günlük çanta için adil. Aslında, bu, tüm paketi düşündüğünüzde koleksiyonumda sahip olduğum en iyi fiyatlı çantalardan biri olabilir. 600 $ ‘ın altında kalmasına rağmen 1000 dolarlık çeşidin altındaki çantaları keşfetmemiz olağandışı, bu çanta sadece ucuz değil, aynı zamanda çok daha değerli gibi görünüyor. 548 $ karşılığında antrenör aracılığıyla satın alın.

“BT” faktörü
Bu çanta her şekilde şık. Bazılarının koçun başladığınız bir marka olduğunu ve sonuçta devam ettiğiniz bir marka olduğunu anlıyorum, ancak bu çanta bana ve diğerlerine diğer tasarımcı çantalarımız arasında rotasyonumuza koç ekleme imkanı sağlıyor. Bu, marka için gerçek bir değişikliğin göstergesidir ve değişimin bir parçası olduğumu hissediyorum; Bu çantayı şu anda koleksiyonumdaki her şeyden daha çok kullanıyorum.

Toplam puan
Antrenör ilçe çantası yeni bir klasik ve kendimi onunla tüketilen insanlar arasında sayıyorum. Tek düşük işaretlerim, çantanın da organize olduğu ve genel kullanım sadeliği için bölümlere ayrıldığı gerçeğinden geliyor, ki bu çoğu durumda bir sorun değil. İlkbahar 2014 koç önizlemesini gördükten sonra, ilçenin koç için büyük bir baskı olmaya devam etmesi. Antrenör ilçemi 548 $ karşılığında antrenörle satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts